Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Templomi esküvőn beengedik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Templomi esküvőn beengedik a menyasszonyt ilyen ruhában?

Figyelt kérdés

[link]


Még nem most lesz a dolog, de annyi fix, hogy hosszú, habos-babos ruha kizárva nálam. Mindenképpen egy modern eseményt szeretnék. Vagy akkor hagyjam a templomi témát és csak polgári legyen? Én szeretnék templomit, de ha megkövetelik, hogy kilométeres ruhám legyen, akkor inkább köszönöm, nem.


2019. febr. 19. 17:54
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
85%
Ez a ruha nagyon ízléstelen menyasszonyi ruhaként. Tudom nem ez volt a kérdés. Templomba felvenni szégyenletes lenne, szerintem ilyen ruhában hanyagold a templomi esküvőt.
2019. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
85%
Ha te komolyan felvennél egy ilyen buliba való ruhát a saját esküvődre, felesleges megkeresztelkedned..
2019. febr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem igen, mondjuk a szoknya lehetne egy 5 centivel hosszabb, mondjuk a képen hosszúcombú hölgy szerepel ezért is kihívóbb, de amúgy nem feltűnő.
2019. febr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
87%

Régen nem a kilométeres ruháról szól a templomi esküvő, de a templomba belépni még hétköznapokon se illő fedetlenül. Sőt, van, ahová be se engednek így...


Be lehet szerezni egy felsőt, akár csipkéből is, ami illik a ruhádhoz, de mégsem hagyja ennyire szabadon a vállad.A szertartás alatt kibírod.


Ha viszont a párod nem erőlteti a templomi esküvőt inkább hagyjátok, mert akár az egész szertartás alatt kényelmetlenül érezheted magad, annyit meg nem ér.

2019. febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
91%
Nem attol lesz modern egy esemeny, hogy keptelen vagy mindened kirakasa nelkul feloltozni. Az izlestelen meg a habos-babos kilometeres kozott van meg par millio lehetoseg.
2019. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem, hogy ennyire közönséges ruhában beengednének.
2019. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem kár erőltetni a templomi esküvőt. Az minden, csak nem modern esemény.

Polgárira meg azt veszel fel, amit akarsz. Egy barátnőm fekete-vörös bőrszerkóban ment férjhez egy rock klubban.

2019. febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező. Felkapsz egy miniruhát vagy beöltözöl k-nak és elmész szépen egy misére. Ha nem dobnak ki miséről, ugyan erre számíthatsz a saját esküvődön is.

32/f

2019. febr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
81%

Csini ruci, bár kellemetlen lehet, ha még a papnak is erekciója támad. :D


Nyilván nem állják az utad, de biztos kapsz pár rosszalló pillantást.

2019. febr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
79%
Ez azért már túlzás... Ez nem modern, ez k*rvás.
2019. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!