Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ajándékot, meglepetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot, meglepetést készítsek a szüleimnek?

Figyelt kérdés

A szüleim nincsenek összeházasodva. Szept. 3-án lesz a nagy nap. Milyen ajándékot vegyek/készítsek nekik?


13/L


2010. júl. 1. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Rajzolj nekik valamit!
2010. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az menni fog :P Arra már tervem is van. de mégis, valami izgisebb ötlet?
2010. júl. 1. 21:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos kerdes.

Szerintem vegyel egy fotoalbumot es idorendben tedd bele a roluk keszult kepeket, esetleg kedves megjegyzeseket is irhatsz hozzajuk. Ennek biztosan orulnenek, mert roluk szol es a Te munkad is benne van valamilyen szinten.

2010. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az is megvan, (habár erről ők is tudnak) Movie Maker-rel csinálok régi fotókból egy vetítést...
2010. júl. 1. 21:18
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha készíteni akarsz, képkeret (lehet kapni sima fából) és kidekorálhatod, fested, kövek, kagylókstb. bármi nagyon szépet lehet belőle csinálni ha van hozzá ügyességed, és róluk, vagy hármotokról közös képet tehetsz bele.

Esetleg ha nincs olyan fotóalbumotok amiben ők kicsik kérd el a képeket a nagyitól és összerkhatnál egy olyan fotóalbumot amiben ők vannak kis korukban azután felnőtt korukban azután együtt, azután veled.

2010. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

- torta,

- fényképalbum (közös fotókkal)

- falra akasztható digitális kép

- nyaralásra küldhetnéd őket (nászút)

2010. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Masodik vagyok.

Szerintem a szamitogepen elkeszitett "album" kevesbe kezzelfoghato, en speciel jobban orulnek egy "igazinak".

2010. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha van(ak) tesóid közösen találjatok ki valamit:)

vagy kérdezzétek meg miben segíthettek az előkészületekben

2010. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szia

szerintem is jobb az igazi fotóalbum.

nem tudom ,hogy hol laksz de a csepel plázában az elektronikai boltban a földszinten leht csináltatni egy fotóalbumot .nagyon szépek meglehet nézni egypárat és szerintem az eladók biztosan segítenek.

a tortára is lehet tenni fotót marcipánból vagy miből érdemes utána járni. keress fel több cukrászdát hátha találsz valmi jó dolgot a torta tetejére.

sok sikert

2010. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A vetítés nagyon jó ötlet. Akár a lagziban is levetítheted mindenki örömére. Jó bulizós zenét alá, és időrendben gyerekkortól mehetnek a képek vicces felíratokkal. PowerPoint-al remek dolgokat lehet összehozni. Talán a családban valaki tud szerezi projektort. Vagy lehet kölcsönözni is. [link]
2010. júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!