Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mivel nyugtassam meg a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel nyugtassam meg a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A helyzet a következő: jövőhéten lesz az egyik barátom legénybúcsúja, már csináltak csoportot, elindult a szerveződés stb és hát szóba jött valami sztriptíztánc is, hogy kéne hívni táncoslányt. Barátnőmnek egészen eddig semmi baja nem volt a dologgal, mondta is h jó, akkor ő is szervez magának barátnős találkozót, úgyis rég találkozott velük, tök jó. De amikor megtudta, hogy a fiúk táncoslányt akarnak hívni, teljesen kiakadt. Tudni kell a társaságról, hogy a többség már 30 éves, de rajtam és 2 barátom kivételével (+ persze a vőlegény) mindenki szingli, állandóan csak a buli meg a pia és hát kissé már ki is vannak éhezve, szóval szerintem inkább saját maguk miatt akarnák ezt a műsort, mert a vőlegényt ismerve, nem igazán fogja díjazni ezt a táncoslány dolgot. És azt találták ki, hogy dobjuk össze a pénzt rá, milyen jó lesz. Barátnőm pedig kiakadt, hogy miféle barátok vagyunk mi, hogy egy k*urvát hívunk a legjobb haverunk legénybúcsújára, hogy ott dörgölőzzön meg vetkőzzön neki, miközben 2 hét múlva megházasodik és hogy ez borzasztó megalázó lehet a menyasszonynak is, aki természetesen semmit nem tud az egészről. Egyetértek vele egyébként, de rám is kiakadt, hogy én ehhez "asszisztálok", mert hogy nem mondtam nekik, hogy ezt ne erőltessük, mert gáz. Azt mondta, hogy iszonyat gáz, hogy 30 éves felnőtt emberek ilyen szinten tartanak, hogy egyiknek sincs se kutyája, se macskája és képesek egy jó barátjuknak k*urvát hívni esküvő előtt 2 héttel, neki ez felér egy kisebb megcsalással és nagyon nem örül neki, hogy én is végig akarom nézni, ahogy meztelenre vetkőzve tekereg ott az a csaj. Amúgy egyáltalán nem egy féltékeny típus, nem csinál ügyet, ha beszélgetek más lányokkal pl (csak mert volt ilyen barátnőm is), de ez most tényleg alaposan kiverte nála a biztosítékot és azt mondta persze, menjek, de csalódott bennem, hogy ebben tényleg részt akarok venni és meg ne tudja, hogy akár csak egy forinttal is beleszállok ebbe az undormányba. Egyik barátunk írta, h szerinte nem jó ötlet ez a sztriptíz, de hát a többiek hajhatatlanok, h de jó lesz, sőt volt aki azt írta, hogy húúú olyan dögös ez a nő, h utána haza se mehet a csajszi, mert ő majd "lerendezi" stb.

Nektek mi erről az egészről a véleményetek? Elmennétek a helyemben? Igazából ezzel a sztriptíz dologgal én sem tudok azonosulni, de mégis csak egy gyerekkori barátomról van szó, kétes érzéseim vannak.


2019. márc. 2. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

"mindenki szingli, állandóan csak a buli meg a pia és hát kissé már ki is vannak éhezve, szóval szerintem inkább saját maguk miatt akarnák ezt a műsort, mert a vőlegényt ismerve, nem igazán fogja díjazni ezt a táncoslány dolgot."


Az a véleményem, hogy a barátaid szánalmasak. A barátainknak nem olyan dolgot szoktunk venni/csinálni, amiről tudjuk, hogy örül neki? Ha a vőlegénynek sem lenne a kedvére a dolog, akkor minek erőltetni?

Én biztos megmondanám a haveroknak, hogy ha táncoslányt akarnak, akkor menjenek egy egy sztriptízbárba, vagy fizessenek maguknak egy pillangót, ne pedig más legénybúcsúját csesszék tönkre.

2019. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg szánalmasak a barátaid. Ha a férj jelöltnek van egy kis esze, elhajtja a táncoslányt ott, helyben. A barátnődnek igaza van. Ha ki vannak éhezve, menjenek k*rvához, ne a barátjuk legénybúcsúját rontsák el olyannal, ami neki nem is tetszene és megalázó lenne. Ezek állatok, nem barátok. Ha van benned egy kis jó érzés, beszélsz a "barátaiddal", hogy ezt felejtsék el, ha meg ragaszkodnak hozzá, szólsz róla a férj jelöltnek. Minek az embernek ellenség, ha ilyen barátai vannak.
2019. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Megertem a baratnod aggodalmat. A csalodasat pedig fogd fel ugy, hogy eddig o nagyon sokra tartott teged, magasan a tobbi ferfi folott voltal. Tisztelt teged.

Tedd azt, amivel meg tudod orizni a tiszteletet. Ha egy ferfi fel a tobbi ferfi velemenyetol az mindig nagyon kiabrandito a noknek. A kapcsolatodban betoltott "statuszod" forog most veszelyben. Ennek tudataban donts.

2019. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen igaza van a barátnődnek, pedig én aztán semmit nem utálok jobban a nőtársaimban, mint az ok nélküli hisztit meg féltékenykedést. Ez nagyon szánalmas, és te is pontosan látod. Ahogy már előttem is írták, ha a haverjaid ennyire vetkőzős csajt akarnak nézegetni, menjenek el sztriptíz bárba. Rohadt kellemetlen lesz a vőlegénynek is, főleg, ha ő sem olyan típus, akit az esküvője előtt más csaj meztelenkedése meg vonaglása érdekel.
2019. márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Szánalmasnak tartom az ilyesfajta lány és legénybúcsúkat. Én is így èreznèk a barátnőd helyében.
2019. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%

Most függetlenül attól, hogy egy legénybúcsús sztriptíz belefér-e vagy sem (szerintem amúgy igen), talán ebben a témában nem a barátnőddel kéne végigcsámcsogni a kis dilemmádat, hanem férfi módjára egymagad végiggondolnod, hogy a) megakadályozod, b) bojkottálod, c) elfogadod a dolgot.

Írod, hogy milyen megalázó lehet ez a menyasszonynak, aki "semmit nem tud az egészről" -- ha valóban a menyasszony lelkivilágáért aggódnál, akkor talán nem kéne a saját barátnődnek pofázni se előre, se utólag. Szerinted mégis hogy szokott visszajutni az infó a menyasszony fülébe? 90%-ban 1-2 otthon élménybeszámolót tartó fiúka barátnői révén. Gratulálok. Jó hogy nem közvetlenül a menyasszonyhoz szaladgálsz hüledezni, hogy mi készül itt.

2019. márc. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan ismerősöm akinek MAJDNEM mentünk a lagzijába, de nem sokkal az esküvő előtt kiderült hogy videó is készült a legénybúcsúról ahol a kevésbé sem szomjas vőlegény játszadozik a sztriptízessel.

Mi idén nyáron esküszünk, és nagyon nem szeretném ha sztriptízcsaj táncikálna a vőlegényem ölében, lehet nem csinálnék belőle nagy ügyet sem, ismerve a párom, de nem is bíztatnám, hogy csinálja.

Nekem sem lesz kanitáncos, és ha lenne is szerintem a párom jobban kiakadna rá mint én a táncoscsajra. Megértem a barátnődet, hogy kiakadt.

2019. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyet értek veled is, meg a barátnőddel is. Én nem bántam volna ugyan, ha a vőlegényemnek hívnak sztriptízest, megbízom benne. De tudom, hogy nem szereti az ilyesmit. És az a baj, hogy az ilyen gyökér barátok, mint akikről beszélsz addig nem nyughatnak, ameddig veszekedés nem lesz ebből: mert ilyenkor jön a "mivan? nem mered? papucs vagy? sakkban tart az asszomy,mi? jól gondold meg mer' innentől csak egy nőt taperolhatsz" és társai.... Szóval ha normálisak lennének a haverok, még poénos is lenne, de ez így nem lesz jó szerintem. Szerintem vetsd föl, hogy mivel ez veszekedési zóna, ezt meg kell beszélni a menyasszonnyal. Ha ő megvétózza, azt el kell fogadi. Ha elfogadja, akkor nem lesz ezzel gond, és talán barátnőd is megnyugszik ettől.

Egyébként én rosszul vagyok az ilyen típusú "férfiaktól", akiknek ennyi fantáziája van egy legenybúcsúra, hogy rendel egy sztrippert.... Meg hogy "jahj de dögöd meg is d***om.... Ezek igazo lúzer sza*rarcok lehetnek....

2019. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben szólnék a vőlegénynek, mivel tudod, hogy nem díjazná az ilyen meglepetést. Talán ha ő közli világosan a haverokkal, hogy nem akar ilyen jellegű legénybúcsút, akkor ők is visszavesznek.

Én sem értem, miért kell valakit olyasmivel "búcsúztatni", ami a számára kellemetlen lehet.

2019. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!