Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti erről mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Annyit említettem meg a páromnak hogy más fiú a barátnőjének a kávét vagy a reggelit az ágyba visszi ,ő erre azt mondta hogy ő nem lesz a cselédem azok a fiúk nem normálisak . Nyáron házasodunk de kételyeim vannak .

2019. márc. 21. 19:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
Kérlek, mondd hogy ez a kérdés nem komoly...
2019. márc. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
49%
Ezek nélkül az apró gesztusok nélkül nem fog működni egy kapcsolat. Szerintem egyáltalán nem való párkapcsolatra az a férfi, aki szerint egy kedves gesztus csicskázásnak számít. Igazából pont ezek a minden napos kis dolgok azok amik fenntartják a szerelmet és amiktől jó lesz egy kapcsolat. Semmiképpen ne menj hozzá. Ő nem lesz a te cseléded, de te meg legyél az övé. A párod egy nagy gyerek. És ha ezeket a mindennapi kis gesztusokat nem hajlandó megcsinálni magától is akkor nem hiszem, hogy túlságosan szeretne téged. Menekülj amíg még lehet.
2019. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező ettől csak komolyabb gondjaitok lesznek.Reggel mindenki örül ha valahogy magához tér és normálisan elkészülődik miért kéne neked kávét és reggelit vinni az ágyba?
2019. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%

Ez olyan dolog ami jól esik az embernek.


De mind a 2 oldalt tekintve! De ez nem egy olyan dolog ami elvárható.

Ha mindketten dolgoznak mindketten fáradtak mindketten korán kelnek reggel, akkor ezt szabad elvárni.

2019. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
72%
2. Ezzel nem teljesen értek egyet... Van aki romantikus fajta és van aki nem, de ő másban méri a kedvességet, ami a pont a kérdező nem vesz észre... A kérdezőnek egész addig jó volt a párja, amíg ez a "probléma" fel nem merült? Most meg egy b@xott "ágyba kávé reggel" bizonytalanítja el a házasságtól?! Akkor ez a kapcsolat egy kalap x@r már bocsánat. Az én párom se hozzá ágyba a kávét, de apró gesztusokkal mutatja a figyelmességet, ami nekem jól esik, mégha másnak esetleg alap: hoz egy kis csokit az üzletből, hogy gondolt rám, vagy felhív munka előtt, hogy valamiért megálljon-e üzletbe, vagy hétvégén nem teszi fel a lábát, hanem segít pl. a takarításban.. Ilyenben kellene szerintem mérni egy kapcsolatot, nem egy "ágyba kávé". Ez nem probléma!!! Főleg ha a kérdező párja sosem volt ilyen. Szamomra nevetséges ez az egész cirkusz, és támogatom hogy fújja le az esküvőt! A srác jobbat érdemel mint ilyen "királykisasszonyt", akinek ennyit ér a kapcsolat: egy csésze kávét
2019. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
64%

#3

Itt nem arról van szó, hogy minden reggel felkel egy órával hamarabb reggelit csinálni hogy ágyba vigye. De mondjuk néha hétvégente mikor kipihenik magukat mi olyan nehéz ebben? Soha nem volt olyan párom, akinek ez megerőltető lett volna. Férjem reggel alapból hamarabb kel, lefőzi a kávét, ha van 2 perce behozza, nyom egy puszit a homlokomra hogy felkeljek aztán megy melózni... Nem akarom elhinni, hogy van olyan ember aki ezt úgy fogja fel, hogy cseléd emiatt.

De fel lehet itt hozni ezer más dolgot ami ehhez hasonló. Mondjuk ha látja, hogy a párja tök fáradt akkor elmosogat helyette, vagy este enged neki egy kád meleg vizet relaxálni, vagy csinál neki egy teát vagy stb stb. Ezeket ugyan úgy nem fogja megcsinálni, mert nehogy már ő cseléd legyen. Ne mondja nekem senki, hogy ilyen emberrel megéri együtt lenni.

2019. márc. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
6. Itt most a kávéról volt szó. Semmi másról. Honnan tudod, hogy a mosogatást stb. segítséget nem nyújt a kérdezőnek? Sehol nem írta. :)
2019. márc. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen egyértelmű. Ha valaki ezekre azt mondja, hogy hát ő nem lesz a másik cselédje akkor komolyan azt gondolod, hogy bármi mást megcsinál neki? Ha reggelit hatalmas csicskázás készíteni a párjának akkor vacsorát csinálni, vagy elvégezni helyette valamit szerinted nem az számára?
2019. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
a hangnem is sokat számít hogy hogyan mondta, én mondok ilyen válaszokat, de a barátnőm tudja, hogy nem gondolom komolyan, mert megcsinálom :D
2019. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

#5nek igaza van.

32/f

2019. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!