Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok segíteni lakodalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni lakodalmas versekkel, szövegekkel?

Figyelt kérdés
Egyik családtag lesz a “vőfély” a lakodalmunkban. Ami annyit takar, hogy 1-2 lakodalmas játékot levezet, és a vacsit, menyasszonytáncot, tortát, ilyesmit felkonferál. Na erre keresnék szövegeket, a neten található tipikus kacifántos vőfély szövegeknél jóval egyszerübbre gondolok. Hálás lennék ha válaszként írnátok párat! Köszönöm előre is

2019. márc. 27. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Hejderutyutyu, éljen az ifjú pár!
2019. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

...pedig a kacifántosak az eredeti vőfély-dumák, dédapám nagymester volt benne anno... Szóval ha nem akarsz kacifántot kb. máris kidobhatod a vőfélyt.


Bár ez a """"""""szakma""""""" az utóbbi időkben iszonyat hitvány lett.

2019. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Ne haragudj, de a ezeknek a szövegeknek a kitalálása a vőfély feladata.. Pont ezért nem lehet akárki vőfély, mert aki nem ért hozzá, az jól tönkrevágja a hangulatot!
2019. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Halljunk szót! "A lábamon alig-alig állok..."
2019. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D miért kommenteztek? De komolyan. Idézőjelben van a vőfély, mivel nem az. És nem is akarok. Viszont konferáló szöveg kitalálásából sem vagyok jó, illetve semmit nem találni a neten. Azokat kértem, hogy írjanak akik esetleg ismernek, vagy tudnának ötleteket írni a SZÖVEGRE. Ha ilyen nincs, nem értem miért nem 0 van a válaszoknál.
2019. márc. 28. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!