Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha megvettétek a karikagyűrűke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megvettétek a karikagyűrűket és megtetszik másis fajta, eladnád, vagy úgy vagy vele, ezer másik szebb létezik?

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti. :)
2019. ápr. 10. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Eladnám, újatvennék.

De igazság szerint ezt egyszer kinézi az ember, megveszi s onnantól nem nézeget gyűrűket már.

2019. ápr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lenne rossz érzés, hogy eladod?
2019. ápr. 10. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vennék újat, mármint valamiért az fogott meg, azt választottuk, ez már önmagában plusz értékkel ruházza fel a szememben.

(Mondjuk én alapból olyan vagyok hogy nagyon tudok ragaszkodni tárgyakhoz.)

2019. ápr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vennék újat. Az ember ízlése változik, a divat is változik, ezért lehet, hogy van szebb mindig, de jobb soha. Ezeket a gyűrűket választottuk, ezek lettek megáldva, így ezt viselem. Eszembe nem jutna más után nézni vagy lecserélni. Ha új gyűrű érdekelne, akkor keresnék egyet a másik ujjamra (nem karikát). Egyébként meg tudtam, hogy változik a divat, ezért választottunk egy klasszikus darabot, jobb esetben évtizedekig viseli az ember.
2019. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Számomra ezeknek a tárgyaknak jelentése van, érzelmek fűznek hozzájuk. Addig vennék újat, amíg ez nem alakult ki. Ha a megvétele után néhány héttel vagy legkésőbb az esküvő előtt találnánk olyat, ami mindkettőnknek jobban tetszik, akkor talán lecserélnénk, de később nem valószínű. Legfeljebb ha megsérül vagy elkopik.
2019. ápr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi nem lihegtük túl a karikagyűrű kérdést, bementünk egy nem-arany gyűrűkre szakosodott boltba, 15 perc alatt választottunk.

Fél év hordás után megbeszéltem a férjemmel hogy lehet veszek egy vékonyabbat is, mert a mostani kicsit sérül a munkám és a kialakítása miatt. Mondta hogy oké, ha együtt megyünk vhova, úgyhis ugyanazokat vesszük fel.

Azóta egyébként nem tudtam rávenni magam hogy vegyek egy másikat, ez már teljesen átitatódott jelentéssel... :)

2019. ápr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi pénzért nem válnék meg a gyűrűmtől.
2019. ápr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!