Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Más is érezte, hogy nem áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte, hogy nem áll össze az egész?

Figyelt kérdés

Párommal ketten szervezzük, de már kezdek teljesen fásult lenni, bár már lezajlana az egész, úgy érzem. A létszám sem akar sehogy sem kialakulni, van, aki hisztizik, ezért halvány lila ibolyánk sincs, hívjuk-e, vagy nem, nehezítő tényező, hogy közeli családtag. Nem tudjuk, akkor hány főre legyen a torta, van, aki nem jön, mert idősek és nem vállalták be, de akkor nekik hogyan juttassunk el tortát másnap... Én ott nem akarok csomagolgatni, tiszta égés, mert ez egy étterem lesz, nem is lagzi lesz, csak ünnepi vacsora. Dekoros nőci sem mondott semmit, csak hogy 2 héttel előtte keressük és mindent megbeszélünk. 2 héttel előtte, én ebben kételkedem, de hát oké... Népszerű, meg minden a csaj és ajánlották. Ha ő 2 hét alatt el tud intézni mindent, virágtól kezdve az ültető kártyákig, hát legyen. Már erre is rástresszelek teljesen. Mondja, kerlek, mondja valaki, hogy össze fog állni ez az egész a végére, mert kezdek megbolondulni. Úgy érzem, tök jó lesz, máskor meg hogy tiszta katyvasz szar lesz az egész. Eleinte tök jól voltam, aztán már így közeledve legszívesebben el lőném magam a Marsig. Párommal amúgy minden rendben, próbál nyugtatni és nem is a közös élet miatt érzek így, hanem hogy úgy érzem, nem fog soha de soha összeállni.

26N

Köszönöm a válaszokat, Üdv: Niki



2019. máj. 1. 10:58
1 2
 1/16 Derwer ***** válasza:
89%

Minálunk klasszikus esküvő volt, (50fő) és esküvő szervezővel, de az is stresszes volt.

Nálunk is volt minimális probléma, hogy kit hívunk meg, de tartsd magadat ahhoz, amit ti szeretnétek. A meghívóba vagy épp az átadásakor jeleztük, hogy a viszejelzes határideje pl május. (mi szállás is foglaltunk, így kritikusabb is volt a dolog)


Dekor: bejáratot, rutinos hölgy volt, de az a két hét karcsú lesz. Minimum fel kell mérni, hogy mit lehet és mit nem.

A szolgáltatók alapvetően nagyon flegmák tudnak lenni. Érdemes lehet mást keresni, mi is dobtunk egy szolgáltatót és nagyon megérte.


Torta: lesz amekkora lesz. Inkább becsüld túl. Másnap eljuttatni azoknak akik nem voltak ott? Szerintem felesleges stressz.

2019. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%

Hat nem tudom

2 eve volt a eskuvom

Azt spec 3 honap alatt szerveztem le cakpak

50 fore

Teny h a ma divatos hulyesegeket kihagytam

Pl ultetokartya, agyondekoralas, lufi , ilyenek mert nem illet volna hozzank...

Minimalista stilusban volt az egesz

Vagyis csak az alapok es az is finoman egyszeruen stilusosan


A polgarit letudtam ket tanuval egy hetkoznapi nap

Az egyhazi szombat delutan volt

Utana a vacsora tanc beszelgetes.

Nalunk pl sok kisgyerek volt ott nekik volt egy animator/buvesz


A dekorok nagyreszet en csinaltam a baratnoimmel mivel szakmaba vag ez nem volt nagy kihivas

A virag csokor 3 szal kala volt a asztaldisz szinten


Letszamra, osszeirtuk a csaladot a legjobb baratokat es igy lett 56 fo ebbol 50 jelzett vissza

Elotte mindenkivel kozoltem h a hiszi beleszolas raplizas kizarats jelent :-D semmilyen beleszolast nem engedek ha segiteni szeretne pontosan azt tegye amit kerek.

Na jo en nagyon hatarozott no vagyok szal nekem ez ment...

2019. máj. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%

Ja torta.

Nalunk nem egy nagy volt hanem asztalonkent 2db pici 12 szeletes. 5 fele izben de kinezetre ugyan olyan. Ha azt nezem akkor 3 szelet jott ki fejenkent. (mar csak a gyerekek miatt is kellet ennyi :-D )

2019. máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1 hónapot mondott a dekoros csaj, bocsánat, nem két hetet.

Köszönöm a válaszokat.

30 fő lesz, akkor arra egy 60 szeletes torta épp megfelelő?

2019. máj. 1. 11:56
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Én hasonlóképp fogom szervezni a párommal, mint a # 2-es..


El nem tudom képzelni, hogy más beleszóljon.(??!) Szerintem iktasd ki te is a nehezítő tényezőket, minek csinálsz magadnak plusz macerát, köröket?

Mi az, hogy valaki hisztizik? Megtiszteltem azzal, hogy elhívom, akkor a minimum, hogy eldönti max 1-2 hét alatt, hogy jön vagy nem. Ha nem megy a döntés vagy húzza a száját, akkor nem jön el, ennyi, felesleges ezen stresszelni.


Dekor: szerintem nem kell ezt sem túltolni, bár nem tudom, mit szeretnél, de én a letisztult és elegáns dekor híve vagyok, ami szép. Giccses dolgokat amúgy sem szeretnék, így 1 hónap szerintem elég rá, hogy igényesen nézzen ki a hely. Mondjuk az tény, hogy szót ejthettetek volna arról, hogy mit szeretnél, mert ha pl jégszobrokat meg istentudja mit akar az ügyfél, azt már neccesebb összehozni mindennel együtt pér hét alatt. :) Ha nem bízol ebben, keress fel egy másikat, ha az szimpibb vagy úgy érzed normálisabban áll hozzá, válaszd a másikat.


Én nem stresszelnék ezen ennyit, a miénk is kb 50-60 fős lesz ha itt lesz. Egyébként is a mi napunk, kisebb problémák nem fogják elrontani, nem a lényegtelen részleteken fog múlni a dolog.

2019. máj. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utolsó. Igen, eléggé húzza a száját 3 ember, lehet tényleg ki kell őket iktatnom.

A dekorban pedig semmi giccseset és szokatlant nem szeretnénk. Ültetőkártyákat, köszönőajándékot igen, virágokat az asztalra, székszoknyák, asztalfutók. A gyerekek miatt pedig pár db lufi. Ennyi, szeritnem ez nem giccses.

2019. máj. 1. 12:13
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Kedves Niki, ez amit írsz, nagyon tipikus eset. Hogy így rástresszelsz, hogy úgy érzed nem stimmelnek a dolgok... Nem vagy esküvőszervező, most mégis esküvőt kell szervezned, és ez megterhelő feladat. De hidd el, a végére összeáll majd minden, kivéve ha egy elégedtlen típusú ember vagy, aki a kákán is csomót keres. De ha csak egy kicsit is tudsz lazítani, akkor tökéletes nap lesz. Úgy, ahogy sikerül, a jó és a rossz dolgokkal együtt. Szép lesz, hidd el! Csak pozitívan, és hideg vérrel készülj az esküvőre!
2019. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

És ha nem áll össze, akkor mi van? Kevésbé lesztek férj és feleség? :))

Apróságok miatt aggódsz. Egy ünnepi vacsora lesz, semmi több, így fogd fel. Kérdezzétek meg az éttermet, hogy mi az az utolsó dátum, amire létszám kell, majd szóljatok a vendégeknek, hogy addig a napig jelezzenek vissza, mert kell a létszám. Ha valaki addig nem tudja eldönteni, akkor kész, így járt. Ha fontosak vagytok neki, akkor el tudja dönteni időben. Olyan meg bármikor lehet, hogy valaki előző nap lemondja, lebetegszik, stb. amivel úgysem tudsz mit kezdeni. Nem dől össze a világ, ha nem pont annyi személyre van a kaja meg a torta, ahányan jönnek.

2019. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy kákán is csomót kereső ember, csak szeretek mindent időben leszervezni és már 4 hónapja ezen megy a vacila, hogy hívjuk, ne hívjuk, vajon tud-e majd viselkedni, akkor így hány főre tervezzünk, stb. Amíg nincs a fejben egy kb. létszám, elég nehéz bárkinek is bármit mondani. Például étteremben nem mindegy, hogy 45 fő, vagy 40. Ez még persze változhat, de akkor is. Ezért olyan bizonytalannak érzem a dolgot. De köszönöm a válaszokat.
2019. máj. 1. 13:01
 10/16 Derwer ***** válasza:
58%

Tipp:

-Nálunk is volt egy problémás ember. Meg lett mondva, ha balhézik, akkor kipenderítjük. Kisangyal volt. :p

-Az éttermek 10% rugalmasságot szoktak adni.

-A meghívottaknak a vissza jelzései határidő legalább 1-2 héttel kevesebb legyen, mint ami a valós

2019. máj. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!