Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennél, ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a legjobb (lány) barátod, akibe évek óta szerelmes vagy, felkérne esküvői tanúnak, mert benned bízik meg legjobban?

Figyelt kérdés

2019. máj. 18. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Hat ha tenyleg a legjobb baratod es nem leptel soha semmit az erdekeben hogy tobb legyen,akkor ha szereted ot belemesz szerintem.Mert milyen indokkal is mondanal nemet?

Ha nem probalkoztal meg semmi akkor iszonyat rosszul esne neki h még rád sem szamithat szerintem.

Bar megertelek teged is..biztos fajni fog de hat nema gyereknek anyja se erti a szavat...

2019. máj. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Szomorú sztori. De ezek szerint annyira nem kéne benned megbíznia ha arról sem tud, hogy szerelmes vagy belé.
2019. máj. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Annál a résznél, mikor a pap azt mondja, tud e valaki okot, ami kizárja az esküvőt, az álljon elő...



nyilván elfelejteném a csajt, mert feleslegesen futok egy olyan szekér után, ami nem vesz fel. Hagyd, hogy boldog legyen.

2019. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

- Ha tud róla, hogy odavagy érte, és úgyis felkér tanúnak, akkor az érzéketlenség a részéről, hagyd a fenébe.

- Ha nem tud róla, hogy odavagy érte, akkor felesleges epekedned utána, most, hogy megházasodik: hagyd a fenébe.

2019. máj. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Jó nagy h..lye vagy, már bocs. Mi értelme az ilyen gyermeteg, éretlen érzelmeknek?

Minek táplálsz olyan iránt ilyen érzelmeket, aki rég foglalt? Nőj már fel agyilag, kérlek.

Már rég párkapcsolatban lehetnél egy csajjal, ha nem ilyen b..romságokra pocsékolod el az idődet.


Mondj neki igent a tanú felkérésre, hisz milyen indokkal mondanál neki nemet, ami nem égbekiáltóan halaszhatatlan dolog?

2019. máj. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Hat ha szamit rad akkor szerintem igen.

Nem ismerem a sztorid, bantani se akarlak, de azert szerintem ezeket az erzelmi szalakat jobb tisztazni mert ez kellemetlen. Gondolj csak bele

ha majd az otthonukba hivnak ebedelni...ugye?

2019. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem valós a történet. Lány vagyok. Csak érdekelt, hogy ki mit tenne ilyen esetben.
2019. máj. 19. 12:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig baromság.

A csaj is simán szerethet téged, csak azért mondott igent a másik pasinak mert

2019. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!