Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ez a ruha nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a ruha nem túl kihívó egy esküvőre?

Figyelt kérdés

A képen nem látszik annyira, de a mellrészen egy kicsit kivágott, és az eleje kb. a combom közepéig ér. Nem egy kis visszafogott esküvőn fogok benne részt venni, de mégis tartok attól, hogy inkább közönséges, mint elegáns ez a ruha. (Viszont nagyon tetszik.)


[link]


2019. jún. 10. 21:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%
Nőies, szexi és csinos. Ha tetszik, vedd fel! :D
2019. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Nekem csak egyedül az nem tetszik, hogy a mellrésznél van egy hézag, semmit em tudsz ellene tenni, ha elmuzdul, mert úgy látom az övvel nem lehet eltakarni. Amúgy a combközép jó, nem a középkorban élünk, csak ne látszódjanak ki az intimebb részeid.
2019. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk úgy látom lehet azt igazítani a mellrésznél, szal nem szóltam.
2019. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó, csak egy fokkal szolidabb cipővel.


Nekem a kis hézaggal nincs bajom, egyedül a bundesliga fazon nem tetszik. Ha teljesen hosszú, vagy teljesen rövid lenne szerintem jobban mutatna.

2019. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%
Én is érzek vmi közönségességet benne (gondoltam arra is, h a modell miatt, de nem), de nekem is nagyon tetszik. :) Szexi, mivel nem hétköznapi van benne vmi elegáns is (ezt a ruhát viselni kell tudni), de talán pont a szexissége miatt közönséges. Nem tom, én nem merném bevállalni, esküvőre biztos nem, egy elegánsabb partira csak.
2019. jún. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Térdnél elvágni ugyanilyen eséssel és tökély. 🙂 31F
2019. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem az a lényeg, hogy te jól érezd magad benne. Láttam már esküvőn csajt közönséges ruhában,de ő jól érezte magát, legalábbis úgy tűnt.. Amúgy ez a ruha szerintem nem közönséges.
2019. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%

Van ilyen ruhám más színben és imádom, de picikét sem esküvőre való. Szerintem. Szexi és ha tudod viselni, nagyon nőies, de cseppet sem elegáns.

Randira, bulizni vagy hasonló helyre szuper... esküvőre vagy bármilyen elegántos eseményre eszembe sem jutna felvenni.

2019. jún. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
40%
Amíg nem egy 80 kilós lányon van csak jól állhat. A stílus az olyan spanyolos .
2019. jún. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem elegáns egyáltalán. De végülis közönséges sem. Én ezt nem venném fel esküvőre, szerintem nem illik erre az alkalomra. Én másikat keresnék a helyedben.
2019. jún. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!