Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezeknek a szolgáltatóknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeknek a szolgáltatóknak illik valamilyen formában megköszönni, hogy segítettek az esküvő lebonyolításában?

Figyelt kérdés

Természetesen a köszönöm az alap, de valamilyen tárgy, vagy képeslap?


- Dekoros

- Étteremvezető

- Éttermi felszolgáló


2019. jún. 13. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%

Borravalóra gondoltál már vagy másik bolygón élsz???

De a pincér aki kiszolgál x tucat embert biztos boldog lesz egy szép képeslappal. A dekoros is... Ugye nem fogtok szaporodni is házasság után???

2019. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Felesleges tárgy vagy egyebek.

Esetleg a honlapjukon, facen, google maps-en írsz egy pozitív értékelést.

2019. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első, elég nagy tapló vagy, remélem kitiltanak.
2019. jún. 13. 14:52
 4/12 A kérdező kommentje:
Ki fizetünk az étteremnek 200 ezret, a dekorosnak meg 100-at,majd még biztos borravalót is adok, idióta...
2019. jún. 13. 14:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem szükséges borravalót adni a dekoraloknak max a pincérek el de azt sem esküvőkön... max ott az esküvőn meg hivod őket egy italra...
2019. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha FB-on vagy google maps-en írsz róluk pozitív értékelést az felér egy borravalóval. Ettől jöhetnek új ügyfelei. Az tök jó, elég is, és hasznos is.
2019. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha már borravalót nem szeretnél adni, akkor csomagolhatsz nekik egy-egy kis doboz sütit.

Én pincérkedtem és baromi jól esett, amikor x óra futkározás után, a házigazda odajött megdícsérni, megköszönni a fáradságos munkát és adott egy doboz pogácsát/sütit.

Persze, ez attól is függ, hogy mekkora a személyzet.

Vagy vágsz nekik a menyasszonyi tortából. Hidd el, jól fog esni nekik.

Szerintem minden más tárgyi ajándék felesleges, elvégre te csak egy megrendelő vagy a sok közül és valószínűleg 1 év múlva már a nevedre sem fognak emlékezni.

2019. jún. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy felszolgálónak alap dolog borravalót adni. A képeslapoddal nem mehet el a benzinkútra tankolni márpedig a fizetésük úgy van kalkulálva, hogy számítanak borravalóra, hisz ez teszi ki egy részét. Senki sem jókedvèbőo ugrál körbe hajnalig. Minimum, hogy megkérdezed az étteremvezetőt, hogy a kikalkulált árban van e szervízdíj.
2019. jún. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Van szervizdíj, nem is kevés. De itt mindenki annyira okos, egyből csak neki esni tud a másiknak. Köszönöm, barmok...
2019. jún. 13. 17:31
 10/12 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudom miért lennék barom amiért válaszoltam a kérdésedre :D őszíntén, nem tudom hol dolgozol, de örülnél MINDEN vendégedtől egy képeslapnak vagy valami apró csetresznek? Marhara hidegen hgyja hisz neki te csak egy vagy a sok közül. Egy pozitív értékeles bőven jó. A felszolgálóknak pedig alap a borravaló, rosszul is lenne hajnali 6kor egy képeslaptól.


Nem értem miért kell lebunkózni azt aki nem nyalja a kos valagadat körbe. Reméljük a leendő férjed állandóan bólogat minden mondatodra, máskülömben jaj neki..:D

2019. jún. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!