Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Koszorúslány leszek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszorúslány leszek egy ismerös esküvöjén és világos kék ruhám lesz de nekem meg fog jönni mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Kérték hogy világos kék legyen. Nem tudom mit csináljak így már semmi kedvem az egészhet félek hogy átázok.
2019. jún. 14. 20:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Ez most komoly?

Használj tampont. Semmi gond nem lesz. Ha extra biztonsagot akarsz, akkor pluszban betetet is.

2019. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem a tampont kényelmetlen. Betéttel csak 1,5 órát bírok ki
2019. jún. 14. 20:08
 3/24 anonim ***** válasza:
58%
Tampon+tisztasági betét, az tangához is jó. Amilyen sűrűn csak tudod, meg cseréled a tampont, akkor nem ázol át. Legerősebb napon is kibír 3 órát egy tampon. Szerintem ezen ne görcsölj ennyire, nem lesz gond.
2019. jún. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
Szereted, vagy nem, egyszer kibírod. Ha gyakorlatlan vagy, vagy a felhelyezés a gond, vegyél Tampaxot, az applikátoros, könnyű feltenni és higiénikus is.
2019. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem bírom ki egyszer sem mert fáj ha felhelyezem
2019. jún. 14. 20:11
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
Akkor válassz más méretű tampont. Egyébként a jól felhelyezett tampont nem is érzed.
2019. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%

Mert rosszul használod. Ahogy az előző is írta, ha jól van felhelyezve, nem érezni.

Sejtem, hogy szűz lehetsz még, emiatt félsz is tőle, nem tudsz ellazulni, azért is fáj.

2019. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
52%
én se szeretem. aztán egyszercsak nem volt más választásom,muszáj volt, kellemetlen felhelyezni és kivenni.. egyébként nem érezni,ha jól rakod fel.
2019. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

Végső esetben :van a tena lady pants bugyi pelenka, én szülés után használtam, extra jó nedvszívó, olyan, mint egy bugyi. Oldalt szét lehet tépni és mehet a kukába ha megtelt.

Nézd csak : [link]


Bár, a szoknya alatt nem tudom mennyire lehet diszkréten viselni, lehet, hogy átüt. Vagy a legnagyobb méretű betéteket nézted már?

2019. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

"Kék-piros volt csak a kölcsönzőben"


Ha Gyálon laktok lehet mondani, hogy csak a városi címert idézted meg.


Na jó, viccet félretéve, nem lesz gond, fentebb egész sor védelmi rendszert írtak, túlaggódod, ahogy a legtöbben az esküvőt.

2019. jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!