Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Zárt dekoltázsú vállas díszíte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárt dekoltázsú vállas díszített menyasszonyi ruha mellé válasszak nyakláncot vagy inkább egy lelógós fülbevalót?

Figyelt kérdés
[link] ezt a ruhat valasztottam a nagy napra, viszont az eszwmbe se jutott hogy nem veszek fel hozza nyaklancot mig az egyik ismerosom nem tanacsolta. Egy gyonyos nyaklancot neztem ki aminek az elejen par gyongy helyett kis "kristalyok" vannak, szep, nem tul sok. Fulbevalonak pedig egy bogyo gyongy meg par ilyen kristaly korulotte. Nagyon szep egyutt, viszont felek hogy a ruhaval sok lenne. Mivel mindig hordok nyaklancot azert fura a gondolat hogy ne vegyek fel hozza. Nezegettem lelogos fulbevalokat viszont nem tudok donteni :/
2019. jún. 18. 12:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez illik a nyaklánc.
2019. jún. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű gyöngysor nem lenne sok. De akkor kisebb fülbevalód legyen. Vagy egy lógós, feltűnő fülbevaló, de nyaklánc nélkül.
2019. jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ehhez en is vennek egy szolid nyaklancot
2019. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Fulbevalo [link]

Nyaklanc [link]

Es a karkoto de ehhez nem ragaszkodom annyira

[link]


Szerintetek??? :D koszi amugy a valaszokat

2019. jún. 18. 12:23
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ennek olcsó bizsu hatása van, az is. Múltkor akciósan vettem ilyen 2000ért.
2019. jún. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
[link] :) valoszinuleg eloben szebb mint kepen.
2019. jún. 18. 12:41
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Ehhez illik egy kicsi szép nyaklánc. Amiket linkeltél tényleg bazáriak. Hiába drágák.
2019. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Tudnatok nekem linkelni kepet hogy milyenre gondoltok? 🤔
2019. jún. 18. 12:56
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem illik hozzá az is, amit linkeltél.

Egyébként voltam pár esküvőn, de nem emlékszem, hogy kinek milyen ékszere volt. Nem hiszem, hogy ennyire figyelné bárki.


Egyébként nekem egy olcsó bizsu nyakláncom volt, és senkit se érdekelt. :) A fotókon ugyanolyan jól mutat, mint a drága. :)


Nyugodtan vedd fel azt, ami neked tetszik.

A gyöngyöt nem mindenki tudja értékelni.

2019. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Egy bazi nagy bling-blinget a nyakadba, az jól mutatna
2019. jún. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!