Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Körülöttem mindenkinek gyermek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülöttem mindenkinek gyermekáldás, szerelem és házasság! Szánalmas, hogy 28 éves nőként még a közelében sem vagyok ezeknek? Úgy értem, vén lány vagyok.

Figyelt kérdés
Ezek kulcsa a kezemben volt. Volt egy vőlegényen, tavaly szakítottunk. A mostani párom elvált, és hallani sem akar egyenlőre házasságról. Én szeretném már. Nem vagyok csúnya, sőt, a környezetemben igényes, szép nőnek tartanak. Attól tartok, nekem sosem jönnek el ezek a pillanatok, az élet gyorsan véget ér és megöregszem. Annyira rá vagyok már stresszelve erre a témára, hogy már az egészségem is ráment. Nincsen étvágyam, nagyon vékonyra fogytam... nagyon el vagyok késve? :-(

2019. jún. 22. 20:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%

Na, most kisírtad bánatod? Könnyítettél magadon? Keress fel esetleg egy pszichológust, ha nem leszel hétfőre jobban.


És azt hiszed, hogy te vagy a világon az egyetlen 28 éves nő, aki ebben a helyzetben van?

Tudom, hogy ide is csak azért írtad ki ezt, hogy egy kis figyelmet kapj, meg bátorító szavakat kapj. Szüleidtől, barátnőidtől ezeket nem kapod meg? Tényleg fontos a gyk népétől is kikuncsorogni a sajnálkozást?


Őszintén, mi most ezzel mit tudunk kezdeni? Bőgd ki és aludd ki magad. Holnap meg kelj fel pozitívan.

2019. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Az a baj, hogy nem a saját életeddel vagy elfoglalva, hanem azzal, hogy mi történik a környezetedben. Mások életét akarod ráhúzni a sajátodra. Először azt kéne realizálnod magadban, hogy a saját életed nem az Övék és nem kéne mások külső elvárásainak (gyerek, házasság) kényszeresen megfelelni. Mert sok nőnél ez erről szól: a Maris házas, van két babájuk, nekem meg nincs. Kb. Ezen gondolkozz el kicsit. A Te életedet kéne élned, nem az ismerőseidét.
2019. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Van pár csaj ismerősöm aki 35 évesen ment férjhez.

Meg 1-2 olyan is aki 22 évesen. Szerintem egyáltalán nem gáz. Meg tényleg ne azt nézd, hogy másnak mi van. Én is így voltam tavaly, hogy bele voltam őrülve, hogy minden ismerősömnek kapcsolata van esetleg gyereke nekem meg semmi.

Kellett egy jó év, hogy rendbe tegyem magamat agyilag. Mostmár abszolút nem kattogok ezen. Próbálok ismerkedni aztán alakul ami alakul.

30F

2019. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%
szánalom, milyen problémáik vannak egyeseknek
2019. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Én 27 éves vagyok és se barátom, se férjem, se gyerekem.

Néha kétségbe vagyok esve, hogy egyedül fogom leélni az életemet, de aztán elengedem ezt.

Mindennek eljön a maga ideje, ha el kell jönnie.

Te se görcsölj, mert nem fogod észrevenni a lehetőséget!

2019. jún. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne ess kétségbe, mert ez a kétségbeesés kívülről is látszik rajtad!

Nehogy abba a hibába ess, hogy a mostani párod csak ígérget, aztán nem vesz el! Lehet, hogy nem egymást keresitek! Sőt, szerintem nagyon valószínű.


Nem szabad másokhoz hasonlítani magad. Nem vagy elkésve. Mostani párom közel 40 éves. Volt egy felesége, akivel majdnem lett gyerekuk, de a csaj elvetélt. Aztán szétmentek, mert a csaj megcsalta, a párom meg sokat dolgozott. Vissza kellett költöznie, ahonnan elköltözött a házasságuk előtt. Ház, stb, mindent adhattak el. Párom nagyon szarul volt lelkileg, én kapartam össze. Most lesz az esküvőnk. Szóval nem, nem vagy elkésve.

2019. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Rettentően :D Atya ég! Ennyire ne legyen már mindegy kivel kötöd össze az életedet. Amúgy elárulom, ha házasságot kötsz valakivel következő nap is ugyan olyan lesz, mint előtte. Ugyan olyan büdöset sz.rik már bocs a kifejezésért. Nem lesz elsöprőbb a szerelme és a baba születésével meg jön egy krízis szinte minden kapcsolatban csak ezt nem posztolják ki :D

Nem biztos, hogy ebben kellene mérned a saját sikeredet, hanem annak minőségében, ahogy éled az életed. Ha neked kell a papír keress olyat, akinek ez ugyan úgy érték és beszélgess vele írtó sokat, hogy megismerd.

Amúgy 31 évesen mentem férjhez és 33 évesen szültem. Én 24 évesen léptem ki egy kapcsolatból, mert nem egyfelé eveztünk. 30 előtt akartam szülni, de nem úgy alakult. Na bumm :) Attól még soha nem éreztem magam vénlánynak :D

2019. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12%

Szomorúan olvastam kérdésed.

Mikor lesz peteérésed? Csőre töltve az esőben várlak, óvon s féltve a karomba zárlak. A dolgokat ne sürgessd, nézz hittel a jövőbe, hízzál meg az esküvőre. Nincs szebb mennyasszony a töltött galambnál, fel a fejjel, mondom százszor. Ne légy szomorú, mert szívem érted gyászol. Bízz, bízz és nem lesz üres a jászol.

2019. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%
Van valakije és itt nyafog. Én meg évek óta egyedül hokizok. Szép az élet.
2019. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező, ne haragudj, kicsit azt látom, hogy nem nagyon tartod kézben az életedet.


Tavaly szakítottatok a vőlegényeddel, cirka 1 év múlva van egy másik pasid, akiről tudod, hogy nem akar elvenni.


Te 28 éves vagy, sok időd nincsen, viszont férjet, családot, gyereket akarsz. Jelenleg egy olyan emberrel vagy, aki ezt nem akarja.


Mégis mi a fenére vársz?

Ha te TUDOD, MIT AKARSZ, akkor olyan embert keress, aki ugyanazt akarja, és ebben támogat. Meglepődnél, hogy milyen sok férfi vágyik feleségre, gyerekre, normális családra.


Dobd ki a fazont, lépj tovább. Ne várj tovább, mert elmegy melletted az élet.

2019. jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!