Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lagziban a vendég "köteles"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lagziban a vendég "köteles" hajnalig táncolni?

Figyelt kérdés
Hivatalos vagyok egy esküvőre, bár nem sok kedvem van hozzá, de ez most mellékes. Az a lényeg, hogy a menyasszonytáncon táncolok a menyasszonnyal, meg azt akarom is, de az olyan, hajnalig tartó táncikáláshoz semmi kedvem sincs. Nem bírom a mulatóst, és nem is igazán tudok táncolni. A lakodalmas lötyögés nem is jön be. Tehát nem akarok ott a mulatósra lötyögni a násznép olyan tagjai között, akiknek a felét szinte csak látásból ismerem. Mennyire bunkó dolog inkább csak ülni, beszélgetni és iszogatni a lötyögés helyett?

2019. júl. 5. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kötelező! Akár haza is mehetsz, amikor úgy érzed, hogy elég volt a buliból.

Nálunk az is egyértelmű volt, hogy akinek kicsi gyereke van, az éjfèlig se fog maradni. Jelen voltak, együtt örültünk, a szertartás után is tudtunk beszélgetni, táncoltak is, aztán hazamentek. Semmilyen sértődés nem volt ebből.

2019. júl. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem bunkó dolog.
2019. júl. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. 😊
2019. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjem a menyasszonytáncon kívül soha nem táncol, néha tudom csak rávenni, hogy max egyet lassúzzon velem. Rengetegen vannak, akik nem táncolnak egy lagziban.
2019. júl. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a táncparkett ördöge, én csak a mennyasszonyi táncot szoktam táncolni. Nem az a lényeg hogy tancolsz-e, hanem a részvét a fontos! (És a mennyasszony tánc pénz)
2019. júl. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a táncparkett ördöge, én csak a menyasszonyi táncot szoktam táncolni. Nem az a lényeg hogy tancolsz-e, hanem a részvét a fontos! (És a menyasszony tánc pénz)
2019. júl. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi az ifjú párként leléptünk 10kor. Először úgy akartuk, hogy csak polgári szűk családban, aztán beülünk egy étterembe. De anyámnak 5 testvére van és inkább kifizette az egészet, csak hívjunk meg mindenkit. Így ez a kompromisszumos megoldás született. Mulatós nuku, élőzene nuku, versenytáncos rokonok meg a táncos feleségem fellépett, együtt is táncoltunk egyet, kb ennyi volt.
2019. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Dehogy köteles. Én is a legtöbb esküvőn csak iszogatok és beszélgetek, nagyon ritka ha éppen olyan kedvem van és a hangulat is adja, hogy végigtáncolom az estét (nyilván a saját esküvőm ilyen volt, de másén eddig csak egyszer volt ez a helyzet). Nem érzem bunkóságnak, és aki a mi esküvőnkön csinálta ezt, rá sem haragudtam. Bár nálunk nem volt mulatós, lehet, hogy pont ez hiányzott azoknak, akik nem álltak neki táncikálni :D
2019. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Az én esküvőmön kb. senki sem táncolt rajtam kívül, pedig nem mulatós szólt. Elég sz*r érzés volt.
2019. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Olyan 3 éves voltam, amikor legutóbb voltam lagziban. Most csak egy 0-val vagyok idősebb. Akkor nyugodt vagyok, nem leszek bunkó meg illetlen, ha nem lötyögök.
2019. júl. 5. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!