Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miután ellaposodott a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután ellaposodott a kapcsolatunk a férjemmel, egyszercsak azt vettem észre, hogy mindent megadnék azért, hogy az intimitás visszatérjen közénk a férjemmel, láttok esélyt a lent leírt probléma megoldására?

Figyelt kérdés

Nem éltünk rosszul, a szeretet megvolt mindig. Én többször felhoztam régebben is a témát a férjemnek, hogy szeretném ha egy kis szenvedély visszatérne az életünkbe. Aztán határozott lépéseket tettem, újdonsült közeledésemet,jól fogadta, reménykedtem, hogy változnak a dolgok. Én viszont olyan jeleket vettem észre amik szomorúvá tesznek.

Miközben én kezdeményezek minden ölelést, csókot érintést ő csak hagyja ezeket, de magától nem érez késztetést ezekre.

Ha én nem kezdeményezem ezeket magától akkor sem érzi ezen dolgok hiányát, eközben a szeretetét érzeni lehet, de kb velem sem bánik másképp mint a lányunkkal.

Ápolt vagyok, mindig frissen zuhanyozva, frissen mosott hajjal, formába hoztam magam, mikor megismerkedtünk több volt a súlyom mint most.

Vajon végleg búcsút inthetek annak, hogy csak egy kicsit képes legyen úgy rámnézni, úgy kezelni engem mint a kapcsolatunk elején?


2019. júl. 26. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Erd el, hogy ő akarja ezt.


Nincs szeretője?

2019. júl. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy szeretője lenne.

Rengeteget dolgozik, talán ez is számít.

2019. júl. 26. 07:54
 3/5 anonim ***** válasza:
8%

szerintem az 5 szeretetnyelv ismerete segítene neked és 1-2 tipp (privátban kifejtem, ha nem szeretnéd ide kiteregetni az intimebb dolgokat)


tudok a témában könyveket ajánlani és módszereket amik hasonló helyzetben segítettek másoknak, eddig elég jó eredményekkel


viszont ez már jó jel, hogy te akarsz tenni érte és jól fogadta, csak még nem teljes a dolog

ezek alapján szerintem simán visszahozható a régi intimitás

2019. júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"az oltárnál mondtam, hogy szeretlek, ha változás lesz, szólok", ugyanez a helyzet nálatok is, nem ugyanazon a nyelven kommunikáljátok a szeretetet a másik felé.

Több közös program,több közös élmény talán segíthetne, de nem szégyen egy szexuálpszichológus vagy párterapeuta véleményét sem megkérdezni erről, mert még nem késő.

2019. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont mint nálunk. Csak én már belefáradtam, hogy mindig magamban keressem a hibát. Hogy mindig csak én dolgozzak azért, hogy nekünk jó legyen. Oda fogok jutni, hogy letojom. Hihetetlen, hogy nincs egy férfi a világon, aki kicsit jobban megfeszülne értem.
2019. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!