Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A szülők a lagziba hogyhogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szülők a lagziba hogyhogy csak egy tortával tudnak beszállni?

Figyelt kérdés

Nem vicc, az esküvői tortát tudják kifizetni és ennyi. A vőlegény szülei. Állítólag nekik ennyire futja. Ezt én nem hiszem el.


Elég nagy feszkó van most ez miatt a menyasszony családja részéről,mert így szó szerint mindent ők fizethetnek.


Ilyet még életemben nem láttam.



2019. szept. 8. 13:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Jól teszik. Minek kétmilliót költeni egy félnapos bulira?
2019. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Fizesse a házasodó pár a költségeket és akkor nincs cirkusz.
2019. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

# 1 # 2


De ennyire nem érdekli őket a gyerekük lagzija?

2019. szept. 8. 13:47
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Miért a szuloknek kéne finanszírozni az esküvőt?
2019. szept. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

# 4


Általában nagy részt ők is vállalnak.

2019. szept. 8. 13:48
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Én sem értem a dolgot. Ha a pár vagy a menyasszony szülei nagy lagzit akarnak, miért kellene a vőlegény szüleinek aladósítania magukat?
2019. szept. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Azok az idők már elmúltak. Mert régen ha esküdtak, akkor meg voltak esküdve. Ma már az esküvők után fél évvel különvannak.
2019. szept. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szeribtem csak olyan esküvőt kellene szervezni, amit a pár ki tud fizetni es a szuloknek tenyleg csak egy tortaval, vagy a nenyasszonyi ruha árával kellene beszallni.


Az en apukám már nem él es anyukam nem keres annyit egyedül, hogy sokkal hozzá tudna járulni egy ilyen esemény költségeihez, igy en soha nem terveznek akkora felhajtást, hogy neki kellemetlen legyen, vagy megterhelo es nem is vágyok nagy felhajtásra.

2019. szept. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyámék hitelt vettek fel a tesómék lagzijára, még a kölcsön le sem tellett, már rosszban voltak, később elváltak. Nem a drága esküvőn múlik a boldogság.
2019. szept. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne kutakodj a leendő anyósék pénztárcájában.
2019. szept. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!