Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogy viselitek a párotok/fé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselitek a párotok/férjetek/feleségetek nem azonos nemű barátait?

Figyelt kérdés
Igazából nincs is semmi bajom velük. Csak kicsit rosszul esik, hogy amikor eljönnek férjem szinte megbolondul teljesen figyelmen kívül hagy engem és a gyereket. Persze ha nem megyek bele egy egy ilyen kerti partiba mindjárt én vagyok az utálatos házisárkány. De honnan is lenne kedvem amikor nekem végig a gyerekkel kell lennem, etetni altatni. Addig ők kint buliznak. Azután persze én mosogatok a gyerek a lábam rángatja. Én pakolok el mindent mindenki után ha nem akarom hogy káosz legyen mindenhol. Ezért nem szeretem ha ide jönnek. Lehet hogy kicsit féltékeny is vagyok legbelül amikor olyanokat mondott, hogy mindent megtenne értük stb. Pedig tudom hogy csak barátok és tényleg kedvelem is őket de akkor is.
2019. okt. 4. 01:24
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ehhez nem sok köze van a barátok nemének. Én már az elején megmondtam, hogy nem csinálok ilyet. Félreértés ne essék megvannak a barátainak a szerethető tulajdonságai, de olyanok mint egy csapat 15 éves, hiába harmincasok. Én amikor megismertem őket megmondtam a páromnak, hogy nem leszek az anyukájuk, nem szervezek nekik semmilyen összejövetelt, nem ganézok utánuk. Sajnos ők ehhez voltak szokva, mert mindegyikőjük barátnője ugyan így állt hozzá mint te, hogy jajj biztos ő lesz a házisárkány ha nem csinálja. Ezt minden nőnek meg kell tanulnia előbb-utóbb, lehet szeretni a párunk barátait de programot a büdös életben soha nem kell nekik szervezni mert olyan lesz mintha óvónő lennél. Ha a párod kerti partit akar főzzön, mosogasson. Ha erre nem hajlandó akkor gondolom egyébként sem csinál otthon semmit. Igazi főnyeremény.
2019. okt. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk nincsenek ilyenek. De mondjuk olyan se, hogy én dzsuvázok más bulikája után, mert nem vagyok senkinek a csicskája.

Ezt nem tudja sok nő felfogni, hogy nem panaszkodni, meg mártírkodni kell, hanem már az elején megosztani az otthoni teendőket, nem 2.anyucit, meg bejárónőt játszani, hogy megfeleljetek, aztán azon kapjátok magatokat, hogy a ti nyakatokba van varrva minden szar, a kedves férj/apuka meg bulizik és fa$zt ver....

2019. okt. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi is szoktunk ilyet nèha, de nem így, ahogy nálatok megy. Ilyenkor èn is benne vagyok a "buliban", a gyerekekre mindkettőnk figyel, ha meg úgy van, hogy most tènyleg ki akarunk kapcsolódni, akkor átvisszük őket a mamához. Ès utána is együtt takarítunk, pakolunk el. Szerintem ez így normális, ès nem úgy, hogy háziszolgat kreál belőled. Nem èrtem mièrt hagyod. Mert bevágja a manipuláló szöveget, hogy házisárkány vagy?

Nyugodtan megmondhatod neki, hogy se hazisarkány nem vagy, sem pedig szolga, hogy őket körülugrald, meg takaríts utánuk. Lehet bulizni, semmi akadálya, de ha az ő bulija, ő barátai, akkor teremtse meg ő a körülmènyeket, ès utána is csillogjon villogni minden, te ehhez nem aszisztálsz, nem a te dolgod. Ès ennyi. Nem kell veszekedni vele, kiabálni, szèpen nyugodtan ezt oda mondani, aztán emèssze meg.

Ha ezek után támadólag lèp fel, azzal ne foglalkozz, csak manipulálni akar a hisztijèvel, hogy elèrje amit akar, ki legyen nyalva a sgge.

2019. okt. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem őket és mivel normálisan és jó fejek, így kedvelem őket és jóban vagyunk, de ha nem lennének jó emberek akkor nem is barátkozna velük a párom. Ebben a történetben mondjuk nem az ellenkező nemű barátok a probléma hanem a férjed. Igenis vegye ki a részét a gyerekek körüli melóból, akár kertiparti van éppen akár nincs. Nem a barátai tehetnek arról, hogy egy sutyerák a férjed aki szerint minden a te dolgod, igenis állj a sarkadra és ne legyél a cselédje.
2019. okt. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ellenkező nemű barátai nem nagyon vannak. Csak kollégák, de velük nem szoros a kapcsolat. Ismerem őket. A barátait is, nincs velük semmi baj, nem szoktak nálunk lógni.
2019. okt. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs velük bajom, bàr az egyik csajt kevésbé kedvelem mint a màsikat. Ennek megvan a maga oka. Ha jönnek , jön az egész banda a pàrjaikkal, és a pasi haverokkal együtt, elvagyunk, aztàn mennek. Túl nagy kosz sem szokott lenni utànuk, max picit több a szemét, de ez nem nagy dolog. Eléggé messze lakik némelyik, így évente 1-2 x összejövünk, teljesen túlélhető.:) Még a romok eltakarítàsa is, ha hozzànk jönnek. Pl szilveszter éjszaka. Utàna úgyis együtt teszünk rendet.
2019. okt. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Soha nem volt ellenkezo nemu baratom de felesegem nem engedne :D
2019. okt. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!