Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az lenne a problémám hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne a problémám hogy a férjem megcsalt és ez már nem az elso eset?!

Figyelt kérdés

Tegnap egy vita alkalmabol kijelentette hogy megcsalt es meg is fogja tenni mert neki ez termeszetes dolog. Ennek ellenere en tovabbra is ugy viselkedek mintha mi sem tortent volna. Van harom gyerekunk ebbol ketto még kicsi. Es van egy ovodas gyermekunk.

Nem tudom hogy en vagyok e a nem normalis de ti elnetek tobbszoros megcsalas utan is ugy a ferjetekkel mintha mi sem tortrnt volna? Ha neki van alkalma akkor azt azonnal ki is hasznalja!! Az az igazsag hogy felek h elveszitem a gyerekeimet ugyanis mindig azzal fenyegetozik ha elhagyom akkor a gyerekeket nem vihetem magammal. Meg hát igazság szerint szeretem is annak ellenere hogy folyamatosan megcsal. Eddig 3 alkalomrol tudok amiket bevalott. Fogalmam sincs mit tehetnek. Kerlek titeket segitsetek velem van a baj??????


2019. okt. 10. 09:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha össze vissza csal akkor nem szeret...mi értelme van úgy élni egy életet hogy nem jó a kapcsolat ês ő nem is akar ezen változtatni..te pedig ne tegyél úgy mintha ez természetes lenne,igenis állj ki magadért!
2019. okt. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondja ha megcsal akkoris a szíve az enyém és engem szeret.. nem tudom hogy milyen felfogás ez. Teljesen tönkre tesz engem.
2019. okt. 10. 10:06
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Keress te is pasit magadnak.

A férjed meg csak fenyegetőzik. AZt nem ő fogja eldönteni, hogy viheted-e a gyerekeket. A legtöbb pasi pánikrohamot kapna, ha valóban neki kéne gondozni egy gyereket évi 365 napban.

2019. okt. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Aha csak ezzel az a gond hogy ha en csalnam meg akkor kitorne a vilaghaboru!!!! Hm
2019. okt. 10. 10:08
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezzel az a gond hogy neki mindent szabad nekem semmit. A gyeremeimet meg nagyon féltem nem akarom öket elveszíteni :(
2019. okt. 10. 10:10
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugye se munkád, se pénzed, se végzettséged?

Mert ha ezek közül bármelyiked is lenne, már rég nem a férjed lenne ez a fazon.

2019. okt. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát igen sajnos nem dolgozom mert Gyes-en vagyok,lenne hova mennem de attól félek hogy egyedül 3gyerekkel teljesen elvesznék. Hogy nem tudnám nekik megadni amire vágynak. :(

De valahol mégis úgy érzem,hogy szeretem a férjemet de azt nem tudom megmagyarázni hogy miért. Pedig sokszor agresszív is velem..

2019. okt. 10. 10:18
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezesetben kár volt ide kiírnod ezt a kérdést. Ha maradni akarsz, maradj nyugodtan! Csak akkor nem értem, mi volt a célja a kérdésed kiírásának.
2019. okt. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Ja, és ha ennyire elveszett vagy, miért szültél 3 gyereket is ennek az embernek (+magadnak)? Aki a saját lábán nem tud megállni, az miért csinál még plusz 3 emberből kiszolgáltatott lelkinyomlrékot?
2019. okt. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Önbecsülésed, tartásod nulla. Életképtelennek tűnsz a férjed nélkül, és kapcsolatfüggő, meggondolatlan is vagy. A házasság előtt mindenesetre meggondolatlan voltál.

Egy kiút lenne ebből, elválsz. A sztori alapján viszont ebből semmi sem lesz, mivel ragaszkodsz egy ilyen semmirekellő alakhoz érzelmileg is. A férjed nem fog megváltozni, nem is akar. Így marad a tűrés neked,amíg ő egyszer majd lelép egy másik nőhöz. Na akkor leszel igazán bajban.

2019. okt. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!