Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas/eljegyzett férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas/eljegyzett férfiak! Ti hordtok eljegyzési gyűrűt?

Figyelt kérdés
Kötelező ezt hordani vagy sokan vannak, akik nem hordják?

2019. nov. 6. 08:55
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Bocsi, hogy nőként írok, de nálunk csak a nő kap eljegyzési gyűrűt, majd a házasságkötéskor húzzák fel kölcsönösen akarikagyűrűt egymás ujjára. A férjem a karikagyűrűt hordja, közösen választottuk, mindkettőnknek tetszik.
2019. nov. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Eljegyzettek vagyunk, nekem köves es karika, paromnak karikagyuruje van, es hordja is mindennap.
2019. nov. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig hordtam míg egy gép majdnem letépte az ujjam mikor beleakadt, úgyhogy nekem veszélyes lenne. Azóta gyűrű a polcon, ujjak a kézfejen :)
2019. nov. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
18 éve vagyunk házasok, de egyikünk se hordja. Zavar a minennapokban, nem viselünk gyűrűt/gyűrűket.
2019. nov. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi ket eve vagyunk házasok.. Mindketen hordjuk..
2019. nov. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írok. Házasok vagyunk. De egyenlőre csak az eljegyzési köves gyűrűm van, a karikagyűrűket most választjuk, mivel azt az egyházi szertartás ra szeretnénk majd felhúzni. Tehát a férjem még nem hord gyűrűt. Jövő júniustól fog
2019. nov. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Most házas vagy eljegyzett? Az esküvőnk óta hordja a férjem is a gyűrűt, amíg csak jegyben jártunk, addig nem hordta.

Egy barátnőmnek volt eljegyzési gyűrűje, majd miután megvették a karikagyűrűket, a srác is elkezdte hordani a karikát, már az esküvő előtt is, mert annyira tetszett neki.

A húgomat meg megkérte a párja egy "sima" gyűrűvel. Már házasok, a srácnak azóta sincs gyűrűje, nem igényli.

2019. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Házas férfi vagyok, mindketten az eljegyzés óta hordjuk a karikagyűrűnket. Az esküvőig a bal kezünkön volt, azóta a jobbon. Soha nem hordtam nyakláncot, karkötőt, pecsétgyűrűt vagy bármi ékszert, de a karikagyűrűmet csak akkor veszem le, ha félek, hogy baja esik vagy elvész.
2019. nov. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten hordjuk.
2019. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze vannak sokan akik nem hordják, mièrt lenne kötelező?

Fèrjem hordta, esküvő előtt bal kèzen, utána a jobbon.

2019. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!