Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a baja a férjemnek? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a férjemnek? Hogyan kezelem?

Figyelt kérdés

Van egy egyéves lányunk. Kocsiban szokott sírni, ki akar szállni az ülésből. Férjemnek nincs jogsija, én vezetek.

Na de ha elkezd bőgni a gyerek, a férjem full kiborul. Idegbeteg lesz, hogy ő ezzel nem tud mit kezdeni, teljesen befeszül, káromkodik velem, ingerülten beszél, hogy ő többet nem megy sehova kocsival, stb.

Mai szituáció is ez volt. Én nem szóltam semmit, összeszoritottam a szám. Erre hazaérünk, elkezdi hogy hat ő nem tudja miért van ez de nagyon ideges lesz, meg nem bírja ha sír a gyerek.

Én meg megmondtam hogy jó lenne ha uralkodna magán, és befejezné ezt a hisztit, mert a gyerekre is atragad a feszültség, persze hogy mégjobban sir, ha magából kikelve ilyeneket mond neki hogy mi a bánat bajod van már?

Persze felhaborodott hogy velem nem lehet beszélni... Meg akkor hagyjam békén.

Utalom hogy nem lehet sehova menni mert ezt a hisztit nyomja a kocsiban..elrontja mindenki kedvét.

Mi az isten baja van? Hogy kezeljem ezt?


2019. nov. 10. 19:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
63%

Egy kérdés: ezt a gyereket mindketten akartátok vagy kellett győzködni őt, esetleg abban reménykedni, hogy a korábbi helyzetből megjavul valami a hatására?


Ha kellett, akkor ott a válasz.

2019. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nokent engem is bestresszel hogy a gyerek ordit a kocsiban, es ugyanazt erzem amit a ferjed csak nem mondom es nem mutatom ki. Sztem siman az baja, hogy a legtobb emberhez hasonloan nem birja ha egy gyerek bombol-megoldas lehet ha nem harmasban utaztok csak ha muszaj.
2019. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
De persze engem is frusztrál ha sír a gyerek. De nem kezdek el ordibalni, meg b*sztatni a masikat... Felnőtt 40 éves ember, uralkodjon már magán...
2019. nov. 10. 19:57
 4/27 anonim ***** válasza:
80%
Tervezett gyerek a gyereketek? Felkészültetek rendesen a gyerekvállalásra?
2019. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Tervezett igen, mondjuk őt nehéz volt meggyőzni róla, de nem bánta meg, nagyon szereti és utólag azt mondja, ő is akarta, csak tartott a változástól.
2019. nov. 10. 19:58
 6/27 anonim ***** válasza:
56%

#5 Mindent értek. Úgy is viselkedik, mint akit győzködni kellett.

Ha így vállaltál gyereket, akkor viseld a következményeket!

2019. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%
Hagyjuk már ezt a tervezett gyerek dolgot. Ha egy férfi nem akar gyereket, gumit húz. Vagy lelép, és letudja havi X összeggel a gyereket. Akármennyire is akartuk a gyerekeket, minket is idegesít, amikor vinnyognak a kocsiban. Ilyenkor szórakoztatom ôket.
2019. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Próbálja ő is szórakoztatni, meg énekeltünk neki, de már unta a gyerek.

A férjem meg iszonyú türelmetlen...

2019. nov. 10. 20:08
 9/27 anonim ***** válasza:
62%

Tanulja meg, hogy kezelje az indulatait! Egy éves, hidd el, még most könnyű vele. Majd jön a dackorszak, ott lesz a kis terrible two, aztán el kell viselni. Nem csak a kocsiban fog hisztizni. Utána se lesz sétalagopp, de a tinikort a legtöbb szülő legszívesebben az emlékeiből is törölné.

Felnőtt férfi. De pont úgy viselkedik, mint az egy éves. Akkor mi alapon várja el, hogy a gyerek csendben legyen, ha ő se képes rá?


Más: fektetve vagy ülve utazik a pici? Háttal vagy menetiránnyal szemben? Lát téged? Szokott valamivel szívesen játszani? Kényelmesen van, nincs melege?

Lehet, hogy egy kis okoskodással rájönnétek, miért sír, és meg tudjátok oldani.

De a minimum, hogy amíg ordít, addig ti nem ordítotok vissza, vagy csendben vagytok, vagy beszélgettek, teljesen nyugodtan.

2019. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
53%
Hát én anyuka vagyok ,nem apa, de én is falnak megyek ha vinnyog a gyerek. Tegnap is a kezébe nyomtam, hogy kezdjen valamit a hisztis ovisunkkal, mert én nem állok jót magamért. Ez vérmérséklet kérdése, én nem bírom, ő jobban. Nálatok fordítva.
2019. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!