Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban meg kellene az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban meg kellene az ilyen kiadást beszélni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék mit gondoltok erről.Férjemnek van két felnőtt gyereke.Pár éve házasok vagyunk,nincs semmiféle szerződésünk,ezért úgy gondolom vagyonközösségben élünk.Bár az ő számláján sokkal több pénz marad,mivel jóval jobban keres.De mivel házasok vagyunk szerintem közösnek számít a számláján lévő megtakarítás is.Tehát két felnőtt gyereke dolgozik,jól is keres.Mégis minden ünnepen nekem nagy értékűnek számító ajándékokat vesz nekik,sőt segíti őket saját pénzünk és saját közös szabadidőnk rovására.Nekem ez rosszul esik,hiszen nincsenek ráutalva,azt tartanám normálisnak ha minden kiadásunkat megbeszélnénk.De ő önkényesen költ gyerekeire.Még egyszer mondanám jól keresnek.
2019. nov. 13. 19:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Milyen apa ez hogy kolt a gyerekeire? Es milyen ocsmany lelek vagy hogy ez neked gond?
2019. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Estádio de Felchút ***** válasza:
89%
Nézd, a sunák jönnek, a sunák mennek, de a gyereke az mindig a gyereke marad. Költs te is a saját gyerekedre oszt kvittek lesztek.
2019. nov. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%

Minimális anyai ösztön vagy jóérzés sem szorult beléd?


Szerintem nem kell megbeszélnie egy apának az új feleséggel, mennyit akar a gyerekeire költeni, mert ez nem egy lealkudni való összeg. Ígyis, úgyis annyit költ rájuk. Viszont jogod van tudni róla, mikor, mit, mennyit.


Nő vagyok, de ha valaki korlátozni akarná, milyen értékben segítem a gyerekem, azt dobnám.

2019. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%
Meg lehet beszélni de őszintén semmi értelme. Teljesen alap, hogy költ a gyerekeire és ez akkor is így lesz ha tiltakozol meg hisztizel rajta. Csak mondjuk akkor még ki is hajít ha van egy kis esze.
2019. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Már bocsánat de én a felesége vagyok,nem egy jöttment.És igen kevesebbet keresek,de mivel én vagyok az aki főzök,takarítom a lakást kettőnkre,kiszolgálom a férjemet,azt hiszem jogosan gondolom azt hogy a vagyonunk is közös.Úgy hallottam törvényesen is így van.Nem értem hogy felnőtt,jól kereső gyerekekre miért kell költeni és állandóan segíteni őket.Egy életem van nekem is és férjemnek is,inkább abból a pénzből járnánk többet kikapcsolódni,feltöltődni a mindennapokból.Vagy lecserélnénk lakásunkat egy élhetőbbre.Miért bűn az hogy így gondolkozom?
2019. nov. 13. 19:14
 6/27 anonim ***** válasza:
19%
Annyi jövedelmet kérhetsz számon rajta a közös dolgaitokra amennyit te is megkeresel.A férjednek megvan a saját családja úgy látom nem nincs.A pénzéért mentél hozzá?
2019. nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
21%
*úgy látom neked nincs *
2019. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ezt egyáltalán nem így gondolom.Kevesebbet keresek,de itthon mindent én csinálok.Vagyis kompenzálok.Nem a pénzért mentem hozzá természetesen.De elvárom hogy házasságban ahol nincs hivatalosan külön kassza,ott ne önkényesen adakozzon és segítse jól kereső gyerekeit.Úgy hogy velem meg sem beszéli,tulajdonképpen mintha nem is léteznék.Nem nagyon járunk sehova,azért mondtam hogy a gyerekei segítése nélkül sűrűbben mehetnénk,férjemnek is jót tenne a kikapcsolódás.Miért baj ez?
2019. nov. 13. 19:23
 9/27 anonim ***** válasza:
48%
Elvárni elvárhatsz bármit, de te csak másodhegedűs leszel mindig is. Mivel - szerencsére - a gyerekei az elsők számára. Kevés ilyen apa van manapság aki felnőttkorukra is tudja támogatni a gyerekeit sajnos. Tudnod kellett az elején mikor gyerekes pasassal kezdtél, hogy ebben a kapcsolatban te sosem leszel az első. Megszoksz vagy megszöksz, ahogy mondani szokás. Ja és a saját pénzével azt csinál a férjed amit akar, vagyonközösség ide-oda. A gyerekeire költi így ezt nem kell veled megbeszélnie.
2019. nov. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy nem én leszek az első,mert ezt nem mondta.Az ellenkezőjét szokta mondani.Azt hittem hogy különélő jó jövedelemmel rendelkező gyerekeket már nem kell segíteni.Mindenkinek megvan a maga élete.Tehát akkor férjemnek sem lehet igazán boldog,kikapcsolódós élete,haláláig a kölkökhöz kell igazodnia?Én pedig kiszolgálásra jó vagyok,amikor a pénzről dönt akkor kb. levegőnek néz.
2019. nov. 13. 19:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!