Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ciki ha a férjemről álmodok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha a férjemről álmodok mindenféle perverz dolgot és a való életben nem merem neki megcsinálni mert attól félek, hogy elítél?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ő nem vár el tőlem semmilyen perverz dolgot, de én sem kapok tőle semmi hasonlót. Szeretem, imádom őt. Talán ezért van az, hogy néha éjjel róla álmodok és mindenféle rosszat csinálunk. Sokszor tervezem, hogy megcsinálok neki valamit, elkápráztatom valamivel, de mire odakerül a sor, elszáll minden bátorságom, meg azt sem tudom hogyan kezdjek neki. Volt már elkezdtem valamit, de ő nem szólt rá semmit, elég kellemetlen volt nekem. Mintha csak én akartam volna az egészet

2019. nov. 18. 18:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

ööö, pl? Nem tudom elképzelni mitől ítélne el ha csak nem akarod fejbe__baszni egy kristályvázával


a szexuális vágyaidat meg mondd el neki, nehogymár férj és feleség vagytok és ilyen beszari vagy előtte

2019. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Csináld csak meg neki azt a paprikáskrumplit, meglátod jó lesz. ;)
2019. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Az nem ciki, hogy álmodsz róla, de ha félsz, hogy elítél, az már az! Ha házasságban éltek, nyíltnak és őszintének kéne lenni a másikkal. Szerintem mond el neki, hogy neked ilyesmire lenne igényed.
2019. nov. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Mikor megismerkedtünk, ő már előre mesélni kezdte, hogy ő nem szereti az orált, se mást se.

De engem nem zavarna. De akkor keg rosszat hinne rólam

2019. nov. 18. 18:45
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan pasi aki nem szereti az orált ?:D :D :D hu kisanyám, kit szedtél te össze
2019. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy viszonozni nem szereti...
2019. nov. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Meséld el neki hogy ezt és ezt álmodtad, majd elszégyelted magad, de egyben felizgatott. Szívesen megcsókolnad ott ha megengedi...
2019. nov. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereti az orált? Miért mentél hozzá, meghagyhattad volna nekem.
2019. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Mindenféle perverz dolgot.... nem szereti az orált..

Szóval az orál az a hú de szörnyű perverz szégyenletes dolog amit te szívesen megtennél?

Hát hihetetlenül szégyenletes vagy bizony, ennyire perverz nőt még nem láttam..

Én azt hittem legalábbis megkötöznéd, betömnéd a száját és mű brével hátulról jól megb... De, hogy te leszopnád ezt álmomban sem gondoltam..

2019. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi történne, ha felnőttek módjára megbeszélnétek egymással, hogy te ezt és ezt álmodod, és meg lehetne-e belőle valósítani dolgokat? Még mindig jobb, hogy azon őrlődsz, hogy a "való életben nem merem neki megcsinálni..."? Miért, szerinted másnak, vagy épp neki nem lehetne fura gondolatai? Miért ítélne el?
2019. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!