Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok, hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, hogyha a feleségem azt mondta, hogy belefáradt a reménykedésbe, hogy még érezheti magát nőnek mellettem, elszálltak az illúziói és tovább nem akar így élni, akkor még menthető a házasságunk?

Figyelt kérdés
2019. nov. 25. 09:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Ennél több információra lenne szükség. Mi volt ennek a kijelentésnek az előzménye?
2019. nov. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Az előzmény az, hogy dolgozom mint egy igásló és szerinte nem beszélgetek vele eleget, nem ölelgetem, nincs szex.

Miután hazaérek fürdök, eszem és alszom.

Építőiparban vagyok vállalkozó és csúcsszezon van, szeretném tartani a határidőket.

Szóval energiám nincs összebújva beszélgetni.

2019. nov. 25. 09:12
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Oké, érthető, hogy sok a meló, de azért ne csodálkozz, ha így el fog hagyni.
2019. nov. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Ha így folytatod, akkor ne csodálkozz, hogy vége lesz...
2019. nov. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

Tapasztalatból mondom, ha én kimondtam azt, hogy belefáradtam, akkor onnan nem volt visszaút. Adtam második esélyt, de nem lehetett visszahozni, azt, ami elmúlt.

Ha fontos a feleséged, akkor nagyon kapd össze magad. Egy kapcsolatért tenni kell! Nagyon klassz, hogy tartod a munkahelyi határidőket és így bőven lesz mit tenni az asztalra, de arra is figyelj, hogy üljön ott melletted valaki, legyen ott a Feleséged!

2019. nov. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Ha hamar erőt veszel magadon igen. De ehhez oda kell tenni magad. Ilyen kijelentést az ember nem viccből tesz. Én is mondtam ezt a férjemnek. És komolyan gondolom.
2019. nov. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Körülöttem a válások nagy részét ezen okok végett indítják a nők. Egy nőnek az nem kapcsolat, ahol a párja hazaesik és lapátolja haza a pénzt. Egy nő, ha nem érzi magát melletted nőnek, el fog hagyni.
2019. nov. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Akár a férjem is kiírhatta volna ezt a kérdést. Évek ota szivat, hogy máshogy lesz, hogy lazít a gyeplőn, hogy a családjával is tölt időt, de nem. Évek óta hiteget. Mondtam neki a minap, hogy az élete 80 %-át teszi ki a munka. A maradék 20 a család, gyerek,hobbi, szülő,barátok. Ez nem normális. Ha jövőre is ezt csinálja szezonban búcsút veszünk egymástól.
2019. nov. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Fontossagi sorrend ! Ezen csak te tudsz alakitani. Most semmibe vetted az ő igenyeit,még szerencse h szólt,nem megcsalt!Ha munkafuggo vagy akkor inkabb csak alkalmi szexet1vallalj!
2019. nov. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
17%

Engedd el. Valószínűleg van mögötte egy kis hercegnő szindróma. Bármilyen más jellegű problémánál is lelépne.


Amúgy érthető, hogy valaki a törődés hiánya miatt kevésbé érzi a szerelmet, de nézzük már meg a dolgot a másik oldalról is. Egy csomó nőtől hallani, hogy egy férfi építse a karriert, az anyagiakat és hasonlók. Na, hacsak valaki nem örököl milliókat, akkor ez rengeteg munkából áll. Az anyagiak megteremtve, a munka sok, az idő kevés... És előjön az a gond, hogy nincs elég ideje.

Ha viszont van elég ideje, akkor előjön a gond, hogy nincs elég pénz.

2019. nov. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!