Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek a barátnője "kérte meg a kezét"?

Figyelt kérdés
Konkrétan azt mondta, hogy jó lenne ha mostmár elvenném.

2019. dec. 6. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Normáliséknál ezt megbeszélik. Ha nem akarod elvenni, semmi gond, de akkor mond meg neki, ne pazarold az idejét.
2019. dec. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Én tettem erre megjegyzést és mondta, hogy igazából azért sem akar felmondani a mostani helyén még pár hónapig és lutrira keresni valami mást, bármennyire is utálja, mert gyűrűre gyűjt és a következő egy évben kijelölt magának erre egy 3 hónapos intervallumot, amikor sort kerít, szóval reális a felvetésem, de elégedjek meg ennyivel, mert akkor nem lesz meglepetés, ha többet tudok.


Szóval számítottam rá, hogy lesz valami, de soswm tudtam, melyik pillanat lesz az és őszintén szólva kicsit szkeptikus is voltam. Elképzelhetetlen volt, menyasszony leszek.

2019. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Nekem kb 15 éve. De nemet mondtam. Azóta is jó barátok vagyunk.
2019. dec. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1-es, de megbeszéltük, nyáron összeházasodunk majd. Csak eddig nekem nem jutott eszembe a téma, mondjuk hogy elvoltam a sima élettársi kapcsolatban.
2019. dec. 6. 12:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Látod neked nem jutott eszedbe, neki viszont nem csak eszébe jutott, de úgy tűnik fontos, szóval célozgatás, sértődés és hiszti helyett eléd állt és elmondta, mi a helyzet. Szerintem teljesen korrekt.
2019. dec. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy ezt mondta még nem jelenti azt hogy meg fogja kérni, csak közölte a tényállást 😀 nálunk én mondtam végig hogy nem akarok, eszemben sincs házasodni, lehurrogtam állandóan így valahol le is tett erről. Majd amikor ezt én máshogy kezdtem érezni, mondtam neki hogy meggondoltam magam, és majd egyszer szeretnék házasodni, vagy legalább eljegyezve lenni. De ettől még eszemben se volt megkérni, inkább maradtam a hagyományos módjánál. Ő kért meg. Szerintem a barátnőd csak elmondta a vágyát és örülj neki hogy mondta mert ha enélkül kezd hisztis lenni és nem tudod miért az sokkal rosszabb. Üljetek le és meg kell beszélni hogy komolyan akarja-e, és ha te is akarod, akkor mondd hogy akkor tervben van ha mindketten ezt szeretnétek. Majdnem biztos vagyok benne hogy nem ő akar eléd térdelni hanem ő szeretné ha te tennéd meg.
2019. dec. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%

Itt a karácsony, kérd meg a kezét. Nyáron lagzi és kész.


33 N

2019. dec. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked teljesen mindegy, hogy házasok vagytok-e, de neki fontos valamiért a dolog, szerintem semmi akadálya az esküvőnek. Viszont ha neked ettől rossz lesz és csak kierőszakolta belőled, inkább ne vedd el. Legyetek őszinték egymáshoz, és ne várjatok el a másiktól olyat, amit az totál nem akar. Inkább keressetek olyan társat, aki ugyanazt szeretné amit ti.
2019. dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!