Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Zavarna titeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Zavarna titeket, ha a barátnőtők veletek akar maradni akár egy életen át, de házasodni nem akar?

Figyelt kérdés

2019. dec. 8. 16:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Engem aztán nem zavarna, de a katolikus anyámat aki évek óta a házassággal nyaggat már nehezebb lenne meggyőznie.
2019. dec. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
82%
Manapság már nem divat a házasság! Sokak szemében csak papír, és attól, hogy elveszed feleségül még ugyanúgy megcsalhat vagy leléphet tőled.
2019. dec. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
77%
Nem, a házasság az én szememben csak formalitás.. Nem ettől lesz jó és stabil egy kapcsolat. Sok nő azért ragaszkodik hozzá, mert azt hiszik, hogy a házasság garancia arra, hogy élete végéig vele marad a párja. Azzal nem számolnak, hogy létezik válás a világon.
2019. dec. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
96%
Én örülnék neki mert nem szeretnék megházasodni
2019. dec. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
33%
a legtöbb férfi álma....kár , hogy túl kevés ilyen nő van aki nem akar.
2019. dec. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
81%
Ugyan ez volt a helyzet nálunk, mindkettőnknek megfelel így. Annyira felesleges papírformának gondoljuk mind a ketten a házasságot. Amit jogi részről adni tud (ez úgy kb csak az öröklés kérdése) azt megoldottuk máshogy. Teljesen közös kassza szóba sem jöhetett, mást meg nem nagyon tud adni. Az a rengeteg egyéb mód amivel kifejezzük egymásnak az elköteleződést sokkal fontosabb és sokkal többet ér mint egyetlen nap rongyrázás meg egy gyűrű.
2019. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
87%
Baromira.... 22 éve vagyunk NEM házasok...:)))
2019. dec. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
70%
szüleim nagyon vallásosak és kb felkötnének,ha nem házasodnék meg. Én meg nem értem,mert nem tudják elmagyarázni mi értelme. Ők azt mondják akkor nem fog elhagyni a pasim,ha összeházasodunkxd hiába magyarázom nekik úgyanúgy leléphet,ők tagadnak. De amúgy meg mi van,ha én akarok lelépni? Leszek majd 4x elvált asszony vagy mi? Gondolom annyira nem egyszerű,főleg ha a másik pl nem akar vállni. Egy távoli barátnőmnek 6 évig tartott a ,mert az exe direkt soha nem jelent meg a tárgyalásokon..
2019. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
19%

Lehet azt mondani h ne legyen,de ez a kishituseg h nem.hiszel abban h mukodtetni tudod a kapcsolatod. Nem hiszed h jóban rosszban kitartasz mellette. Es igaz sok nehéz helyzetben csak kenyszerbol maradnak a masik mellett.

Anyagilag nagy előny a hazassag. Erzelmileg ez nem ad garanciat semmire. Inkabb statuszt ad hbelmondhasd,meg h a fontissagodat hangsulyizd masok előtt.

2019. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
7%
Amugy titkon sok pasi akar. Sőt rengeteg! Csak ők ugy hivjak h olyat keresnek akivel lehet együtt tervezni! Ha nem veszik el a nőt,vagy nem.csinalnak neki gyereket,akkor felhetnek attól h a nőt konnyen elviszi egy masik jobb pasi. Ezért szoktak lekötni. Legjobb módja ha gyerket csinálnak neki es az ad feladatot a nőnek bőven,nem a pasikkal lesz elfoglalva. Masreszt a.kozos vagyon ami még ott tartja a nőt.
2019. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!