Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha júliusban volt az esküvőnk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha júliusban volt az esküvőnk, és felvettem a férjem nevét, de egyik okmányomon sem változtattam még meg lehet baj belőle?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Júliusban volt az esküvőnk, de azóta sem írattam át egyik okmányom sem még az új nevemre. Egyszerűen pont úgy dolgoztam, hogy kiesett az időmből és ugye hétvégén nincs okmányiroda, tehát nem tudtam elintézni, ezért szabadnapot nem akartam kivenni. Most terhesség miatt táppénzen vagyok, így végre lesz időm elintézni az összes iratom. De viszont érdekel a dolog hogy lehet e ebből bármi probléma? Például most az a helyzet áll fent hogy valami nem okés a táppénzes papírommal és a főnököm aki elküldte az OEP-nek, azt kapta vissza hogy nem egyeznek az adatok. Ma bementem az ügyintézőhöz aki azt mondta hogy az okmányaim szerint benne vagyok a rendszerben és nem érti mi lehet a gond. Köszönöm előre is!
2019. dec. 10. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen.Pont ilyen bajok vannak belőle.Rendezd el a papirjaidat és ne itt kerdezgess mert így táppénzt se utalnak neked.Hazassagkotes után 10 munkanapon belül ki kellett volna cserélni az iratait.Jelezni a bankba,telefonos szolgáltatód meg egyebek felé.Mondjuk büntetni nem büntetnek érte..
2019. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg szívás lesz vele, mert mindenhol jelezni kell. Büntetni nem fognak, minden el lesz simítva, csak hát idegrendszer kell hozzá.


Ha vigasztal, időben elintézve sem egyszerű (a legegyszerűbb megtartani a lánykori nevet), de legalább nem csúszik a pénz miatta.

2019. dec. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Mindig a hülyék szaporodnak.
2019. dec. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!