Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan pár, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pár, akinek sikerült kijönnie ilyen hullámvölgyből, közösen és azóta minden rendben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lassan 9 éve vagyunk együtt, korábban minden rendben volt, nagyon szerettük egymást, de az elmúlt egy évben problémáink akadtak (elsősorban nekem, amit sajnos nem is tudtam időben és megfelelően lekommunikálni), ezért belekerült a házasságunk egy olyan hullámvölgybe, amiből én nem láttam más kiutat és megoldást, csak azt, ha elválnak útjaink.

Ezt végül is sikerült meg is beszélnünk, sok sírás-rívás után végül megállapodtunk abban, hogy így mindenkinek jobb lesz, kb 2 hónapra külön is költöztünk, sőt, én el is kezdtem ezután randizgatni valaki mással, de viszonylag hamar beláttam/beláttuk, hogy nem ez a megoldás. Hiányoztunk egymásnak, nem volt jó a másik nélkül. Hiába alakult volna az új kapcsolatom is egész jól, egész egyszerűen nem éreztem azt, amit kellett volna. Ezért végül is leültünk újra, és megbeszéltük, hogy mégsem válunk el, mert a problémára nem ez a megoldás, hanem az, ha együtt, közösen megpróbáljuk helyrehozni azt, ami félresiklott közöttünk, ha szépen kijavítjuk a hibáinkat és helyre hozzuk a házasságunkat.


Egyelőre bizakodó vagyok, megbeszéltünk mindent, mindketten beláttuk és beismertük, hogy hol hibáztunk, mit rontottunk el, és próbáljuk ezeket szépen kijavítgatni, de látom rajta, hogy neki nagyon rosszul esett az, hogy a különélésünk alatt én egy másik nővel voltam.


Van itt olyan pár, akik túlvannak hasonló hullámvölgyön, és jól jöttek ki belőle? Úgy érzem, hogy sokat számított az, hogy leültünk és nagyon őszintén át tudtunk beszélni mindent, hogy fel tudtuk vállalni a felelősséget, hogy melyikünknek mit kellett volna másképp tennie korábban, és hogy ebből tanulva már tudjuk, mire kell odafigyelnünk a jövőben. De nagyon jól esne néhány sikertörténetet is olvasni.


Nálunk a fő probléma egyébként a nem megfelelő kommunikáció volt, minden más gond abból eredt. Ezeket mi is felismertük és részletesen átbeszéltük. Nekiálltunk dolgozni rajta, hogy a jövőben ne essünk hasonló hibákba és lekopogom, de eddig egész jól is haladunk - legalább is én úgy érzem.


Azt mondják, minden hosszútávú kapcsolatban jöhet és jön is hullámvölgy. Ugye, ki lehet ebből közös erővel lábalni, ha mindketten ezt akarjuk, és mind a ketten keményen dolgozunk és teszünk is érte?



2019. dec. 11. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is a nem megfelelő kommunikáció miatt lett vége egy kapcsolatomnak. Annyira felgyűltek bennem a negatív érzelmek a végén, hogy én már nem akartam újrakezdeni semmit az illetővel. Tanulni viszont tanultam az esetből, és az új kapcsolatomban már jól működik a kommunikáció viszonylag. Tehát ha van változás, akkor valószínűleg eredménye is lesz, működhet a dolog.
2019. dec. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Hozzám többet az a férfi biztos nem érhetne, aki utánam más nőhöz kell, hogy fusson, hogy rá jöjjön én kellek. Mehetne tőlem a francba, mert az én agyamba többet nem fekszik, arra mérget vehet.
2019. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem kellenél...
2019. dec. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Csak nem hiányozhatott annyira ha pár héten belül már másik nő volt a képben. Nekem ez tökéletes kifejezése lenne annak, hogy a páromat már semmilyen komoly érzelem nem fűzi hozzám és csak azért van velem, hogy legyen valaki.
2019. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem menne ez a dolog, tekintve, hogy a pár hét alatt máshoz kellett mennie, magyarul ezzel kukába dobta a kilenc évet, meg a bizalmamat. A hiányérzet simán lehet csak a megszokás miatt is. Ettől függetlenül, kívánom, hogy nektek sikerüljön, de biztosan nagy lelki munka lesz mindkettőtök számára, főleg neki.
2019. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!