Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A párom miért zavarja ennyire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért zavarja ennyire, hogy saját lakás önerőre gyűjtök?

Figyelt kérdés
A ház amiben élünk az csak az ő nevén van. A haszonélvezeti jog az apjáé. Egy gyermekünk van. Mivel teljesen átlátom a helyzetet, így elhatároztam, hogy önerőre gyűjtök. Házasok nem vagyunk, bár tőlem szerződést is írhattunk volna, nem kell a vagyona. Borzasztó kiállhatatlan velem szemben, azt hiszi vinni akarom a gyereket , ha összejön a lakás. Csupán annyit szeretnék, hogy nekem is legyen egy saját kuckóm idővel. Ha össze jönbe a lakás, akkor kiadnám albérletbe és az menne a törlesztőbe. Szerintem ez teljesen érthető, mert per pillanat kiszolgáltatva érzem magam. Ez a haszonélvezeti dolog is a napokban derült ki.
2019. dec. 12. 15:01
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Abból is elegem van, hogy mindig én adok pénzt a páromnak. 30 ezer ft- ot 3 nap alatt elkölt, mert az ügyfele nem fizeti ki időben. Szivesen adok neki, de addig, amíg ilyen gyakran adok neki, nekem is élnem kell vmiből. Volt, hogy 100 ezer ft- ot is adtam neki kölcsön. Nem saj álom tőle, de nagyon sokat bánt lelkileg.
2019. dec. 12. 15:05
 2/24 Izabella220 ***** válasza:
92%
Na végre dgy ember aki tud gondolkozni. Nagyon jól teszed ha veszel amegy lakást, a kiszolgáltatott helyzettől rosszabb nincs. Látszik a kérdésedben hogy talpraesett vagy.
2019. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért zavarja, amit írtál. Most te vagy az aranytojást tojó tyúkocska, és fél, hogy amint meglesz a lakás, te megpattansz. Onnantól nem csak a potya 100 ezrekről mondhat le, de neki kell gyerektartást fizetnie.

Valószínüleg ő nem érzi olyan biztosnak ezt a kapcsolatot.

2019. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Figyi! Tény, előbb is eszembe juthatott volna. 2 éves a pici lány. Van phd ösztöndíjam. Most adtam be emellé munkára pályazatot egészségügybe. Nekem az a tervem, hogy ösztöndíjhoz nem nyúlok. Így tudnám összeszedni az önerőt. Egyébként már erről volt szó egy másik kérdésnél. Hozzászólásban írtam. Na de komolyan... 0 szülői támogatásom van, érthetö, hogy az ember törekszik saját kuckóra. Ha egy szobás plusz nappalis , akkor csak akkora. De saját.
2019. dec. 12. 15:18
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon racionálisan gondolkosz. Ez tök jó! Sok ember van annyira naiv hogy semmit sem gyűjt, semmi saját pénze elvárja hogy a másik tartsa el aztán ha kidobja ott áll egy fitying nélkül.

Ha ezt érzed helyesnek, tedd. Az meg elég sokat elárul a párodról,hogy ennyire nem bízik benned...

2019. dec. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nincs más választásom. Akkor is így gondolkodnék, ha hű de nagy lenne még a szerelem, nem hogy így.
2019. dec. 12. 15:49
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól teszed. Minek adsz neki penzt?
2019. dec. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Azért, mert amikor az ügyfele nem tud fizetni neki időben, tényleg nincs pénze. Pénz nélkül meg nyilván csak ne menjen már el sehova.
2019. dec. 12. 16:37
 9/24 anonim ***** válasza:
56%

Nem túl szimpatikus, amiket a párodról írsz :(

Próbáljátok megbeszélni a dolgot őszintén is komolyan, mert ez így hosszútávon nem sok jóhoz fog vezetni. Vagy menjetek el egy párterápiára.


26/N

2019. dec. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Kívánom neked, sose legyél ilyen szituációban. Azt gondolom, hogy onnantól nincs semmi beszélnivalóm olyan emberrel, aki magasról tojik mindenre. Ebben a stádiumban a párterápia semmit sem ér. Én nyitott voltam x hónappal ezelőtt erre is. A párom nem akart jönni. Nem tudom érted- e a lényeget? Nagyon cuki, amit írsz, de ha csak az egyik fél akar pl terápiára is menni, nincs miről beszélni. Konkrétan a boltba sem ugrik be, ha jön kocsival haza, mert szerinte az csak a nő dolga.
2019. dec. 12. 21:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!