Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha elválnátok vagy vmi egyéb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elválnátok vagy vmi egyéb oknal fogva egyedül maradnátok, újra nősülnétek, illetve férjhez mennetek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 13. 03:30
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Ezt így nem lehet előre tudni.
2019. dec. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, bár ez elég sok mindentől függ- miért váltunk el/maradtam egyedül, milyen idős vagyok már, találok-e valakit, akivel ismét belevágnék ebbe, mikor állok fel a szakítás után, satöbbi.


Ha idősebb koromban özvegyülök meg, akkor garantálom, hogy nem tudnék más férfira ránézni. Ha harmincas éveim alatt elhagy egy másik nőért, akkor valószínűleg idővel ismét párt keresnék és akár újraházasodnék.

2019. dec. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha elválnék, akkor nem mennék feleségül többé senkihez, de kapcsolatom az lenne.
2019. dec. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha elválnék, most azt mondom: nem nősülnék újra. De mivel nem tudhatjuk, mit és kit hoz az élet, ezért nem tudom. A házasságom nem túl jó, de a válás peremére még nem sodródott. Persze él egy kép a fejemben a tökéletes társról, ha válás után ilyen nővel hozna össze a sors, akkor lehetséges.
2019. dec. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is 3#-as válaszolóval értek leginkább egyet
2019. dec. 13. 13:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért ne? Attól mert az első nem lett az igazi a 2 meg lehet.
2019. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék férjhez újra. Mi 9,5 éve vagyunk együtt, 8 éve esküdtünk meg.

Boldogok vagyunk, őszintén szólva nem tudom elképzelni, hogy ebből valaha vàlàs lenne. Ha ne adj isten mégis, én tartom magamat ahhoz,amit régen megfogadtam . Életemben egyszer szerettem volna hàzassàgban élni és kész. Ha végül nem sikerül, pl megcsal és szét kell vàlnunk, hàt így jàrtam.

Ha megözvegyülök, akkor meg plàne nem. Úgyse érne fel senki hozzà... Azt érzem, hogy nem lenne még egy olyan ember akivel ennyire passzolunk egymàshoz. Kevesebbel pedig nem érem be. Szerintem nem akarnék màsik kapcsolatot sem. 33/N

2019. dec. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha elválok, nem leszek mégegyszer akkora marha, hogy férjhez menjek!
2019. dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!