Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Már a váláson gondolkozok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már a váláson gondolkozok, nem bírom tovább. Jogos?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben csak az ital minden este és telefon nyomkodás a férjemnél.Mire haza és a gyerek alszik 10 percet sem beszélünk és már vita van mert iszik van ittasan jön haza.Minden éjjel felköti a gyereket a horkolásával és én sem birok aludni ez is az ital miatt van mert azelőtt nem volt ilyen.Sokszor közöltem vele h sok életem van és vége lesz de ugyan az az állapot van .Arról nem beszélve h csúnyán is beszél ha valamit meg akarok vele beszelni már támadásnak veszi és olyanokat mond nekem h gyomrokba vágja a telot , vagy kussolj te k.urva.ea hasonlók.Nagyon megváltozott munkára fogja de így élni nem lehet.
2019. dec. 14. 00:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Most is fent vagyunk mert felverte a gyereket és már a sírás kerülget h minden nap ez van miatta nem alszunk.
2019. dec. 14. 00:36
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát költözz el a szüleidhez a gyerekkel, míg nem késő és nem lesz súlyosabb bántalmazás. Tőlünk mit vársz, verjük agyon a férjedet vagy mit még is?
2019. dec. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen jogos. Én is kemenyen ittam, kibírhatatlan voltam. El is vàltunk. Jogos volt.

Nem fog megváltozni csak rosszabb lesz.

2019. dec. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp lépni kell, ha neki ennyire fontos a pia, még akkor is ha tudja, hogy akkor 1 állat, akkor éljen egyedül!

Én pl heti egyszer, mikor leraktam a munkát szoktam sörözni haverokkal, barátokkal, de nem kötöszködöm, nem fordulok ki magamból!

Tehát ezzel senki életét nem teszem nehezebbé!

Így kell ezt csinálni szerintem, az alkoholnak is van 1 kultúrája!!

Viszont ha ez valakinek nem jön össze, az vagy ne igyon, vagy tényleg maradjon egyedül...


33/F

2019. dec. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Jogos, viszont ezek a "megváltozott" és "sosem volt ilyen" szövegek viccesek. Valamiért a rózsaszín köd elmúltával sokan ezt gondolják, de közel sem változnak akkorát az emberek.
2019. dec. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5%
Ezt hoztad ki belőle.
2019. dec. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Becsajozott.

Otthon minden rossz lett.

2019. dec. 14. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek sínyli meg ha most nem vagy erős és nem lépsz. Szedd össze magad és a gyereket, lépjetek le. Ne akarj alkoholista apát a gyereknek ennél az egyedülálló anyaság is sokkal jobb! Itt már nincs megoldás ez a pasi nem szeret benneteket.
2019. dec. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy okot sem írtál, hogy miért kéne vele maradni. Már csak a gyerek érdekében is lépni kéne, ha már magadat nem tiszteled annyira, hogy elhagyd.
2019. dec. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen megváltozott bármilyen hihetetlen.Normalis colt 10 évig utána jött a gyerek.Amiota hajtja a pénzt saját lakásra azóta lett ilyen kb nem lehet hozza szólni csak a munkaaa!! Már el jöttem a gyerekkel anyuékhoz kap 1 hónapot aztán ha csak az ital és nem gondolnotok el , h ez így nem jó akkor a szüleim is azt mondták adjam be a válást.En nem felek a gyerekkel egyedül eddig is csak azért néztem el mert nem ilyen volt de amióta saját lakást akar azóta megbolondult kiabál velem , semmi szép szó semmi közös program.Es nem kéklenek a beszólások, h ilyen nincs h nem változik meg valaki mert a családok is kb el van képedve h mi akar ez lenni?? Nem volt ilyen nem ivott , kedves volt.Kivanom mindenkinek h ne történjen meg ugyan ez vele h nem ismer rá a saját párjára olyan szinten kifordul magából.
2019. dec. 14. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!