Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, ti féltékenyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ti féltékenyek lennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Az egyik: céges bulin fotózás, a férjetek úgy áll be egy nővel, hogy a derekát átkarolja.


Másik: lassú számra tánc, mindkét karjával átkarolja a nő derekát, kezei összekulcsolva, teljesen közel állva egymáshoz.


Szerintetek ez belefér?


2019. dec. 16. 01:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A kép szerintem okés, a másikat nem tartom helyesnek és mindketten úgy vagyunk vele a párommal, hogy ha ilyen szituációba kerülnénk egymáson kívül mással, kínosnak éreznénk akkor is, ha megértené és nem kombinálna. Ideális esetben ez nem esik jól az embernek, feltéve, ha szereti a párját... Bár kinek mi.


Nekem nem igazán férne bele, mert pontosan tudom, fordítva milyen érzéseket keltene bennem a kötődésem és a hűségem miatt.

2019. dec. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

A tánc miatt teljesen kiakadtam. Lehet táncolni ellenkező neművel, de tartsunk már távolságot, nem kell összesimulni.


Az volt a férjem válasza, hogy ő azt hitte, ezt így kell, és nem gondolta, hogy ebből gond lesz.

2019. dec. 16. 02:03
 3/17 A kérdező kommentje:
Ráadásul megszégyenítve érzem magam az egész cég előtt, mert sajnos készült róluk egy pár fotó is.
2019. dec. 16. 02:21
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen megértem, hogy így érzel... :/ Nem akarom elhinni, hogy egy felnőtt ember ennyire buta vagy naiv... Lehet, hogy tényleg így van, de azért legyél résen vagy beszéljétek meg, hogy ez így nem oké és fordítva lehet ő sem tartaná annak, ha egy pali tánc közben hozzád dögölné a farkát...
2019. dec. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy kissé szocializálatlan. A táncos eset már 3 éve történt... Tüske maradt bennem. Idén megláttam, hogy nőkkel fotózkodott, és felbuggyant a régi sérelem is. :(
2019. dec. 16. 02:41
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A fotoban nincs semmi, de a tancot nem ertem. Legalabbis ebben a formaban. Az hogy bolondozva lotyognek az mas lenne, de ez a szerelmes osszebujas, en komolyan elbeszelgetnek vele errol ezek utan...
2019. dec. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk te ismered a ferjed. O ennyire buta alapbol? “ Az volt a férjem válasza, hogy ő azt hitte, ezt így kell, és nem gondolta, hogy ebből gond lesz.”

Azt hitte, hogy

Igy kell?


Jezusom. Ez meg hulyenek is nez?

2019. dec. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A fotózkodás még hagyján, de az összesimulós tánc az nálam is kiverné a biztosítékot. Viszont a magyarázata még jobban zavarna, mi az, hogy azt hitte, így kell? Teljesen értelmetlen indok, hülyének néz, ezért zavar szerintem téged is igazából.
2019. dec. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%
biztos hogy dugja, vagy dugta, vagy fogja dugni. fel a fejjel.
2019. dec. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
Egyikben sincs semmi extra.
2019. dec. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!