Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért zavarja a rokonokat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a rokonokat és ismerősöket, hogy a feleségem háztartásbeli?

Figyelt kérdés

Már anyámmal is többször összevesztem, eleinte a feleségemet is piszkálta, kivertem a balhét, azóta csak nekem mondogatja néha. A saját anyja is folyamatosan morog miatta, sőt legutóbb egy munkatársamtól is megkaptam, hogy miért nem megy el dolgozni. Erre csak annyit kérdeztem, hogy mi köze hozzá?

Tényleg ennyire zavaró ez? Vagy csak én vagyok ilyen emberekkel körülvéve, hogy folyton belepofáznak az életünkbe?



2019. dec. 19. 12:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel hogy ki mit mond? Ha ő otthon megtesz mindent amit tud és így boldogok vagytok akkor minden rendben van.
2019. dec. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem az a kérdés amúgy mit csinál az életével. Ha csinál helyette valani fontos alkotót, akkor szerintem az lehet olyan fontos.


De ha csak otthon pihen az nem biztos, hogy neki is jó lesz hosszú távon.

2019. dec. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem azért zavar mindenkit mert szive szerint mindenki inkább otthon lenne a munka helyett, de erre nagyon kevés embernek van lehetôsége.
2019. dec. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

#3 engem nem ezért. hanem azért mert az extra érték ami náluk van (amiért nem muszáj munka helyen lenni neki), esetleg a semmibe megy el.


pedig ez amúgy lehetne jó lehetőség is valamire, higy valamit szabadon csináljon amitől szebb lesz.

2019. dec. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem kockázatos háztartásbelinek lenni hosszú távon, nekem a családban több negatív példa van erre, idősebb korban szívás a nyugdíj miatt, az egészségbiztosítást külön kell fizetni, hogy kapjon az ember ellátást, ha a főkereső kiesik a munkából hosszabb betegség, sérülés miatt, vagy meghal, az is probléma az eltartott félnek...

Én azt tudom, hogy én nem lennék háztartásbeli, akármilyen vagyona/keresete lenne a másik félnek, amúgy meg a ti magánügyetek, ha nem zavarnak a kockázatok, vagy meg tudjátok oldani, hogy ne kerüljön a tönk szélére az eltartott fél egy nagyobb probléma esetén.

2019. dec. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

De miért háztartásbeli? Talán nem ért semmihez? Semmilyen végzettsége sincs? Talán tartósan beteg? Mi az oka, hogy valaki ebben a világba htb legyen?

Remélem rendesen fizetitek a TB-t, hisz gondolom értesültek az új TB törvénymódosításról.

Mennyi lesz így a nyugdíja a későbbiekben?

Ha veled valami történik, pl. baleset vagy betegség, akkor azt miből fogjátok fedezni, ha csak egy kereset van?

Ha te meghalsz, vele mi lesz?

2019. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Mert irigyek rá, azért.

Én csak home officol-olok a gyerekek óta, tehát itthonról gépen dolgozom, de az idősebb rokonok ugyan ezt a cirkuszt csinálják belőle, hogy én nem dolgozom, bla-bla.. nem tudják felfogni, hogy sokszor 12 órákat melózom, éjjel is akár, beteg gyerek esetén is akár, de

ők úgy kezelnek, hogy háztartásbeli vagyok, és fújnak rám.

IRIGYEK,


Nekik nehezebb volt a dolguk, és ezt kívánják feleségednek is.

Illetve anyád azt is gondolja, hogy neked azért kell roskadásig dolgoznod, hogy a feleséged otthon lógassa a lábát..

2019. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem dolgozom agyon magam a munkahelyemen, így most jó ez, ahogy van, feleségem a későbbiekben otthon akar majd dolgozni, műszempilla és köröm-építőként.
2019. dec. 19. 14:12
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen jó. De most gyerekeket hoz-visz, ilyesmi? vagy amúgy mit csinál otthon? Vagy nincs gyerek?
2019. dec. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

#8


Tipikus tucat nulla aggyal rendelkezők szakmája. Ma már Dunát lehetne rekeszteni az ilyen szakmákban dolgozó hölgyekből.

2019. dec. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!