Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ereztétek már hogy a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ereztétek már hogy a férjetek előtt nem vetkőzhettek le teljesen? Hogy nem mutathassátok meg teljes valótokat?

Figyelt kérdés
Korábban próbálkoztam,hátha megért,de ma már túl sok mindent kell elnyomnom emiatt..Vagy ez a lelki társ hiánya? Vagy olyan nem létezik?

2020. jan. 5. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Mit értesz ezalatt pontosan? Ismerkedéskor miért nem mutattad már eleve saját magad? Ha ez nem ment, miért házasodtatok egyáltalán össze?
2020. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem világos, miért ő a férjed...
2020. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha ilyet éreztem volna bármelyik párommal azonnal szakítottam volna. Pláne nem mentem volna hozzájuk. Semmi értelme egy ilyen kapcsolatnak.
2020. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Igen,most is ezt érzem
2020. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Szegény férjed.
2020. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. jan. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én csak a volt férjem előtt tudtam. Azóta 2 hosszabb kapcsolatom volt, egyikben sem sikerült.
2020. jan. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Ezt én se értem, ha így érzel, hogy jutottatok el a házasságig? Én még az ágyig se mennék el olyannal, aki előtt nem vetkőzhetek le teljesen, nemhogy összeházasodni... Ha meg időközben történt valami, ami miatt így érzel, akkor meg azt kellene kezelni, és akkor ez az oldal is meg kéne, hogy oldódjon. Az, hogy elnyomsz emiatt egy csomó mindent, kizárólag a te döntésed.


Amúgy én otthon általában egy szál semmiben vagyok, ahogy a férjem is, szóval mi pl nem érzünk így. Teljes valónkat ismeri a másik, ez így volt a kezdetektől fogva.

2020. jan. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Én sem értem, hogy hogy tudsz valakivel akár együtt élni, ha ez nem megy.
2020. jan. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Az én feleségem is világ életében gátlásos volt, nem is szereti a szexet. Én szeretném, de már 20 éve csak havi 1 van. Az is olyan hogy igencsak felejtős.
2020. jan. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!