Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki fiatalon házasodott, szüzen, vagy csak 1 partnerrel, és bánja hogy nem élte ki magát?

Figyelt kérdés
Vagy szimplán azért nem élte ki magát, mert eleve nehezen ment neki a párkeresés és még annak az egynek is örült, hogy van

2020. jan. 6. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Van egy ilyen ismerősöm, a nő szintén zenész, "vallás okokból" még egymással se az esküvőig. Hát, nem tudom erre mit mondjak. Ha meg szar lesz, elválni sem szabad, mert az is tiltja valamelyik dogma. Ezért (sem) lehet betartani egy kétezer éves szabálykönyv minden parancsát.


Bár, ha betartanánk vicces lenne, mert az is benne van, hogy leölhetőek a szomszéd nemzetségek, ha azok nem vallásosak, ökröt kell áldozni időközönként, a gyerekeidet eladhatod rabszolgának, és megkövezhetőek emberek mindenféle viselkedés "büntetéseként"

2020. jan. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi elsők voltunk/vagyunk egymásnak, 16 éve élünk együtt a legnagyobb harmóniában és szerelemben. 😊
2020. jan. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi is elsők voltunk egymásnak. Semmit sem csinálnék másképp, maximálisan megértjük és szeretjük egymást. 😊


Szerintem ez a gondolkodás módon és azon múlik, hogy mennyire vagyunk emberiek. Szerintem hatalmas tévhit és butaság a kiélés dolog. Ugyancsak a "nem tudod magam visszafogni". Megfelelő partnerrel nincs lehetetlen. Csak a gyenge emberek botlanak meg.

2020. jan. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%

"Megfelelő partnerrel nincs lehetetlen."


Na ja, csak annak esélye, hogy találkozol vele 0,000000000000000000000000001% vagy még kevesebb, így ezzel hencegni nem túl fair.

2020. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nàlunk a férjemnek én vagyok az egyetlen. Picivel a 21. szülinapja előtt jöttünk össze, 22 volt mikor összehàzasodtunk. 10 éve vagyunk együtt. Mai napig sokszor mondja, mennyire szerencsésnek érzi magàt, hogy elsőre megtalàlta az igazit :) Nem, egyàltalàn nem bànkódik, boldogok vagyunk. Még ha ez sokaknak hihetetlen is.

Azt mondta azért nem volt kapcsolata előttem, mert a környezetében nem érdekelte egy csaj sem annyira, hogy kezdeményezzen. Kalandok se érdekelték. Ha akarta volna, lehetett volna akàrmennyi csaja, okos, helyes, jó humora van, aki ismeri, nagyon szereti, rengeteg baràtja van. De ő komoly pàrt akart, és inkàbb kivàrt. Lényegében ennyi.

2020. jan. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 Sajnálom, ha úgy értelmezted. Eszembe se jutott ilyesmi. Egyébként nekem sem jött épp egyik napról a másikra. 7 évet vártam. Persze olyanok, akik csak szórakozni akartam velem, esetleg egy nem túl komoly kapcsolatot, bőven akadtak. Visszautasítottak őket. Hidd el nem volt könnyű, de kivártam. Tudtam, hogy az imáim meghallgattatnak. Így is lett.
2020. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek én voltam az első. Nem volt az a kiélős típus. Ismertem már jóval azelőtt, hogy összejöttünk, egy volt a baráti kör. Lett volna alkalma csajozni, csak ő úgy volt vele mindig, hogy ha nincs meg a szikra, akkor minek. 1-2 próbálkozása volt, de aztán nem jutott messzire a dolog. Mint utólag kiderült, azért, mert én voltam a cél már akkor is :) azt mondja, azóta sem bánja, nagyon jó is a kapcsolatunk minden téren, nagyon passzolunk, és szerencse, hogy megtalaltuk egymást hamar.

20 éves volt, mikor összejöttünk, 24, mikor elvett, és 25, mikor az első gyerekünk született, 29 a másodiknál. 10 éve vagyunk együtt, én másfél evvel idősebb vagyok.

2020. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a feleségem az első, és egyetlen partnerem, igazából nem is vágyom másra, hűségesek vagyunk egymáshoz. Tettem már fel ilyesmi kérdést, arra más jellegű válaszok érkeztek, de az előző válaszokat olvasva kicsit megnyugtató, hogy nem csak mi vagyunk így egymással :)

Íme az akkori kérdésem :

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..



28/F

2020. jan. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16%
Ha a férfinek első a nő, akkor nagyobb az esély, hogy nem akarja kiélni magát. Ha a nőnél ez a helyzet akkor az egy kicsit más.
2020. jan. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1es te nemtudom mirol beszélsz, szerintem a bibliat próbálod fikázni.

En ismerem a szentirast , ilyen nincs benne hogy szomszedos nemzeteket leölni mert nem hisznek stb.badarsagok amiket felsorolsz.


Egyébkent van ilyen szerencsés aki egybõl megtalalja az igazit, az is igaz hogy van aki egy ido utan megcsallja az igaziját is vmi okból.

2020. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!