Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kell e gyűrű a sos polgári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitty29 kérdése:

Kell e gyűrű a sos polgári esküvőhöz?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon gyorsan megkell tartanunk a polgari eskuvőt és nem tudjuk legalább is én nem tudom mi hogyan zajlik működik. Holnap lenne az az sos hazassagkötésünk de mivel nem keszultunk gyuruvel ugy gondoljuk hogy a szertartás után elmennenk venni egy olcso kategoriasat.nem igy terveztuk de oka van a házasagkotesunknek amit nem reszleteznék
2020. jan. 7. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező a gyűrű, aláírjátok a papírokat és mehettek Isten hírével.
2020. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell gyűrű. Az csak egy szimbólum.

Nyugi, nem érdekel minket, hogy miért ilyen sürgős. Egészségetekre. Sok boldogságot.

2020. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóltok előtte, hogy nem lesz gyűrűváltás, így az anyakönyvvezető kihagyja azt a részt.
2020. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az aláírás a lényeg, a többi opcionális.
2020. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ
2020. jan. 7. 16:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell. Barátnőméknek 5 perc volt az egész. Bementek, aláírtak és kijöttek.
2020. jan. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az esküvő időpontja előtt legalább 30 nappal be kell jelentkeznetek az anyakönyvvezetőnél. Ennél gyorsabban nem adnak össze. El fogják mondani, mit kell magatokkal vinnetek. A gyűrű nem kötelező, és senki nem fog belekötni, ha nincs. Sokan nem szeretnének.
2020. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kellett a jegyzőnek írni egy kerelmet hogy felmentsenek minket a 30 nap alol.Feherváron nem voltak segítőkészek a hivatalban.Hiába mondtam nekik hogy nem ülhetek nem állhatok sokat mert veszélyeztetett terhes vagyok.Gárdonyt felhívtuk es Szerdai nap elkészitettek mindent ami kellett a jegyzonek es penteken már össze is adtak minket 2 tanu mellett költsége 15000ft
2020. jan. 12. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!