Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Izgató ha egy pasi hozzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgató ha egy pasi hozzátok ér aki nem a házastársatok, de tetszik?

Figyelt kérdés
Mit tesztek? Rászóltok, hogy hagyja abba, vagy élvezitek?
2020. jan. 8. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rászólok, hogy kérje meg a kezem.
2020. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Izgat e? Úgy pofám vágnám, hogy egy jó ideig biztos nem fogdosna. A tetszik valaki azt jelenti, hogy jól néz ki az illető, nem pedig azt, hogy érdekel. Igencsak nagy tahónak kell lenni, hogy valaki tetszés miatt letaparol egy férjezett nőt/nős férfit. Kérdező, el vagy tévedve...
2020. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt én csinálom. Van férjem, de imádom ahogy egy kollégám megérint. Nem tehetek róla. Ez már megcsalás?
2020. jan. 8. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Utálom, ha idegenek tapogatnak. Jobban teszi, ha az illető nem próbálkozik, különben nyilvánosan alázom meg.


Te meg gondolom erre a kérdésre vered.

2020. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ez már flört, ami idővel megcsaláshoz vezet jó eséllyel.

Engem nem gyakran próbáltak megérinteni flörtölési szándékkal, de az is először és utoljára volt, mert elmagyaráztam az illetőnek, hogy én erre nem vagyok vevő, fogdossa a szingliket akik benne vannak a buliban.

2020. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!