Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg ennyire rossz második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire rossz második feleségnek lenni?

Figyelt kérdés

Barátnőm már kiidegel. 2 éve házas, de ő a férje második felesége. Az előzővel 3 hónapig voltak házasok, se közös gyerek,se vagyon nem volt. Barátnőméknek közös ház,autók,kutya. Mégis mindig azt halllgatom, hogy bezzeg nem őt vette el elsőre.. ő csak a második és neki milyen rossz hogy a férjének 2 lakodalma volt. Hajnalig buliztunk.

Amúgy nagyon jó volt a lakodalmuk ezért sem értem mi a baja.. A férje pedig mesélte, hogy az elsőn úgy berúgott az exe nagybátyja, hogy 3-an fogták le és a mentő meg a rendőr is kint volt.

Szóval nem értem mit akar a barátnőm, miért ez a legnagyobb problémája?



2020. jan. 18. 21:05
 1/10 A kérdező kommentje:
A hajnalig bulizunk mondatot 1 mondattal később szerettem volna írni, csak rossz helyre raktam a kurzort. Bocsi érte.
2020. jan. 18. 21:07
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha nincs akkor gyárt problémát. Vannak ilyen emberek.
2020. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

probléma generátor


nem lett volna szabad elvenni, de már késő

2020. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom
2020. jan. 18. 21:08
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem a sogornő beszélte tele a fejét még amikor összejöttek. Állandóan traktàlta az exxel és a mai napig féltékeny rá.
2020. jan. 18. 21:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha így folytatja, akkor harmadik lagzi is lesz, mármint a férjének. Mert hogy egy ilyen nőt nem könnyű sokáig elviselni.
2020. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
3 hónapig voltak házasok? A válás önmagában 3 hónap
2020. jan. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

3 hónap múlva már külön éltek.

Nem tudom napra pontosan a válás mennyi idő volt. Az valamivel több, mert belecsúszott az itélkezési szünetbe.

Az első csajjal azért váltak el, mert megcsalta, meg az esküvő is csak azért volt hogy történjen valami.

Viszont a barátnőm meg az élettársát hagyta ott a mostani férje miatt, akivel 6 évig együtt élt.

2020. jan. 18. 23:07
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd az a típus, aki mindenben a rosszat keresi.
2020. jan. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A kommentben leírták alapjan nem ez lesz nemsokara a barátnőd legnagyobb gondja. De nem baj addig is generál magának.
2020. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!