Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Ti elvárnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti elvárnátok a feleségetetől aki frissen szült, hogy puccba vágja magát mikor érte mentek a kórházba?

Figyelt kérdés
Frissen mosott haj, szexi ruha, smink, parfüm, magassarkú stb.
2020. jan. 24. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Remélem nem komoly a kérdés...
2020. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom még nem szültél.Ilyet nem lehet elvárni.
2020. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem is magassarkúba, de persze, legyen ápolt és kapja össze magát. Egy igényes nő odafigyel a megjelenésére és úrinő mindig.
2020. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2020. jan. 24. 21:04
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Jah hogy napi provokatív norbi...

Szerintem nem azt kéne nézni mit mond, hanem hogy KI MONDJA.

Most komolyan bárki is komolyan veszi ezt a lelkisérült félbolond pojácát meg az ostoba feleségét?!

Na... nyugodjunk már...

2020. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem volt szándékos, csak a híreket olvastam párhuzamban a gyakorival és ez jött szembe. Persze most a csapból is ő folyik. Igaz.
2020. jan. 24. 21:22
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
Norbi ilyet nem mondott, nem kéne mindent kisarkitani!
2020. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Rubint Réka & Norbi megint? 😂

Én már szültem, magamtól vártam el a normális ábrázatot, a férjem felől “loncsosan, kócosan, ragyásan” is lehettem volna mert meg volt babonázva a kislányunktól. Parfümöt mondjuk eleve nem fújtam volna, hogy a babámat ne zavarjam meg a szagokkal, miután a kicsik még nem nagyon látnak ezért erre tudott csak hagyatkozni. Smink minimál volt rajtam (sminkes vagyok, zavar a karikás ábrázatom és fél kézzel is kisminkelem magam). Magassarkút azért nem vettem volna fel, szerintem abban Réka is alig bírta ki, hogy ne bőgjön be a fájdalomtól. A hajamat megmostam aznap amikor mentünk a kórházba és 2 és fél nappal rá mehettünk haza így normálisan nézett ki. Miniszoknya, hát szexi lett volna az eldobható Tena pelenkával ami a gyermekágyas vérzés miatt volt rajtam, farmerben és egy fehér pólóban mentem haza, azon szerencsések közé tartozom akiknek a hasa azonnal lapos volt szülés után.

Ezek egy része azért annyira nem nagy kunszt, a másikhoz pedig betegesen felületes, a külsőségekre már egészségtelenül adó embernek kell azért lenni, pl ki a fenének jut eszébe a pár napos babája mellett máris a picháját mutogatni egy miniszoknyában... Nem tudom mit kompenzál és kinek akar bizonyítani az ilyen ember. Hollywoodi sztárok is átlagos ábrázattal hagyják el a kórházat mint a normális emberek, nem tudom Schoberték mit gondolnak a világról. :D

2020. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

nah ezért a kommentért érdemes volt megnyitni:


Esetleg arról is lehetne szót ejteni, hogy: mindhárom gyerek nyolcadik hónapra tervezett császármetszéssel jött a világra, nehogy túlságosan szétnyúljanak a hasizmai. A császármetszéssel egy időben hasplasztikát is végeztek rajta. Ezt sajnos nem urbanlegend, volt ismerősöm olyan eü konferencián, ahol ők voltak a negatív példa. A szülés után másfél, két héttel már edzést tartott, mert ő a supervumen.

2020. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem unjatok még? Szanalom!
2020. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!