Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki egyedül van a gyerekkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyedül van a gyerekkel, hiába van férje, hogyan tud mindent elvégezni?

Figyelt kérdés
Van ugyan férjem, de semmit nem segít itthon. hétköznap dolgozom, nem marad este sokmindenre időm. Hétvégén egyszerűen nem tudom az időm úgy beosztani, hogy mindenre jusson. Takarítás, mosás, bevásárlás, főzés mindkét nap. Gyerekkel tanulni, minőségi időt eltölteni. És eljön a vasárnap este, mikor mindent elvégeztem, leroskadok és kezdődik minden elölről. Rengetegszer beszéltünk róla a férjemmel, de neki nincs kedve játszani a gyerekkel, házimunkát pedig nem fog csinálni, mert ő dolgozik.
2020. febr. 8. 11:48
 1/10 Lachesys ***** válasza:
90%
hat kincsem ott kezdődik hogy nem egy ilyen ferjet kell valasztani. ez van. akkor se szultem volna ennek ha fizetnek erte.
2020. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Erre már én is rájöttem, de késő bánat.
2020. febr. 8. 11:50
 3/10 Lachesys ***** válasza:
100%
szimplan nem csinalnek meg helyette mindent. vagy raszokik h o is csinalja, vagy pedig mehet amerre lat. mi ertelme ennek a "kapcsolatnak" ugy oszinten? a gyereke se erdekli, teged haztartasi robotnak tart, inkabb lennek egyedul.
2020. febr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért a férjed még? Ha semmit sem csinál, nem nagyon fog hiányozni. Apám is ilyen volt, mikor elköltözött, inkább örültem neki, pedig gyerek voltam
2020. febr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én otthagytam az apját ezért kb. Semmi értelme nem volt vele maradnom, mert attól hogy gyerekem van még ember meg nő is vagyok.

Délelőtt dolgoztam, mentem a gyerekért, együtt bolt, ha kellett valami. Általában havi 1-szer vagy 2-szer nagybevásárlás. Gyerek játszóhazban amíg elmentek pl edzeni (heti 2 alkalom). Ithon mindig egyszerre mosogattam főzés után meg mindig vigyáztam a rendre. A lányom is összepakol már maga után. Ha elaludt, akkor ithon is edzegettem kicsit. Heti egyszer nagytakarítás, ami szombaton délelőtt megvan. Aztán mentünk ide oda, barátokkal is gyerekkel találkoztam. Ha elaludt van amikor átjöttek. Van kutyám is, reggel séta, délután gyerekkel mozgattuk. Este csak pisi.

Szóval, ha jól beosztod az időd, akkor nem kell kapkodni, tudsz pihenni és kikapcsolódni is.

Nagyszülők sehol? Mert azért az nagy segítség.

El kell válni és normális párt találni.

N27

2020. febr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
És ha elhagyja a férfit akkor könnyebb lesz egyedül, igaz? :D Logika...
2020. febr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#1:Mert biztosan előre mindenkinél ez szokott látszani, hogy hogyan fog viselkedni helyzetekben. A gyermekvállalás egy krízishelyzet( ezt a kifejezést használja a pszichológia, de ugyanígy krízishelyzet egy költözés, munkahelyváltás, válás stb is. )- amit a felek eltérően éltek meg.


Kérdező:

Sem te, sem a saját gyereke nem érdekli. Ha megtudod oldani nélküle az életeteket, akkor jobb lesz külön sajnos. Ha meg nem, akkor én biztos nem főznék,mosnék,takarítanék utána. Vegye már észre magát, hogy nem szállodában lakik, hanem az otthonában, amit neki is rendben kell tartani.

2020. febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

Prefencia fontossági sorrend felállítása

De ez mindenkinél egyéni mi a fontos Neki és miről tud lemondani

Amíg kicsik a gyerekek és nem maradhatnak egyedül addig ez van

Van aki a takarítást csökkenti le ,nem csilog villog csak alap szintre

Van aki a baratnos programokról edzesrol mond le

Nemsok a lehetőség mert dolgozni meg muszáj...

2020. febr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 6-os!

Tőlem is ezt kérdezte a volt párom, mikor pár hete bejelentettem, hogy nem szeretném folytatni vele az együttélést, mivel nem élünk normális családi életet és alig van otthon. Eddig is én rohantam a gyerekkel munka előtt/után, én intéztem minden dolgát, én kelek hozzá éjjel betegség esetén, szinte mindenhova csak ketten megyünk... Most legalább beköltözök vele a városba, nem kell a családi ház körül kínlódnom és ingázni, nem kell más után pakolnom és takarítani, a gyereknek pedig pikk-pakk keresek egy bébiszittert, ha intéznivalóm lenne. Amikor pedig hétvégére elviszi majd az apja, legalább szabadidőm is lesz.

2020. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8%
Bébiszitter.. gratulálok. Meg legalább szabadidőd lesz mikor elviszi? Inkább nevelje az apja, neked minek kellett gyerek? Költözni pedig együtt is lehetett volna, vagy talán előre gondolkodni mielőtt a semmi közepére szültél gyereket.
2020. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!