Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudnátok konkrét tapasztalatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok konkrét tapasztalatot, megtörtént esetet írni azzal kapcsolatban, hogy a férj beleszeretett egy másik nőbe (úgy, hogy a feleségével kicsi gyerekük van)?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne ilyenben, csak érdekelne, hogy hogy történt és mi volt a kimenetel.
2020. febr. 9. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Csomó ilyen story van.

2 kimenetele szokott lenni:

1. a férfi elhagyja a családját, mert sikerül teherbe ejtenie a szeretőt, majd idővel azt a nőt is megcsalja egy másikkal.

2. Nem hagyja el a családját, de hitegeti a nőket, hogy kicsit szórakozhasson.


Nem tudom melyik a jobb, de a jellem semmi esetre sem tiszteletre méltó, ha ilyen férjem lenne és tegyük fel szemet hunyok a pici gyerek miatt stb is, az tuti hogy nem tisztelném a párom, és max amiatt menne már el, hogy úgy beszélek vele mint egy ronggyal.

2020. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudok. 1 évig volt ilyen kapcsolatban, de nem vált el
2020. febr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudok többet is. Mindkét esetben úgy lett gyerek, hogy épp itt volt az ideje.. Mindegyikük a családjával maradt, de az egyik fenntartotta tovább a szeretői viszonyt.
2020. febr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább a testiség dominal nem a szerelem a férfinel, mert otthon kevesebbet kap. Persze lehet szerelemnek hívni, mert jobban hangzik.
2020. febr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A volt férjem beleszeretett a munkatársába. Jött a nagy szerelem, lila köd, itthagyott csapot-papot. Ráadásul a csaj meggyőzte, hogy költözzenek el jó messze, hogy ne legyen képbe a gyerek. A lila köd elmúlt, a férjem megbánta az egészet, jött volna vissza, de én már nem akartam. Visszament a csajhoz, de a kapcsolat nem volt az igazi, állandóan veszekedtek. Gondolom minden vitánál megkapta a csaj, hogy miattad hagytam ott a családomat. Nekem közben lett új párom, férjhez mentem, boldogan éltünk, ők meg még marták egymást egy ideig, aztán szakítottak. Onnantól én voltam a bűnös, aki tönkretette a családot, mert nem fogadtam vissza őt. Később egy 1 hónapos kapcsolatba csinált egy gyereket, azóta azzal a csajjal van.
2020. febr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Én a másik nő vagyok a sztoriban, mostmár második feleség. A férjemnek felesége és 9 hónapos gyereke volt, amikor összejöttünk.

Hogy történt? A férjem nem bírta elviselni az exét, egy ideje kacérkodott a válás gondolatával, mert a teherbeesés óta verbálisan agresszív és megalázó volt vele az exfelesége.

Kimenetel? Egy hónapon belül már nálam lakott. Ahogy kimondták a válást, fél évre rá összeházasodtunk. A gyereket mi neveljük, mert az ex nem az az él-hal a gyerekért típus, a férjem viszont igen. Hamar lett közös gyerek is, úgyhogy immár egy boldog nagycsaládvan élünk.

2020. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Beleszeretett a havercsajaba es ugy erezte ez a szerelem kihagyhatatlan, elkoltoztem a gyerekkel, elvaltunk, a lany meg bekoltozott rogton. Osszehazasodtak, lett 2 gyerekuk, majd par ev mulva a csaj valast kezdemenyezett.
2020. febr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hm, igen.

Meg született a kisfiúnk. Én dolgoztam egész héten, egy héten egyszer SEM kaptam főtt kaját, mert nem volt rá ideje. Az ágy, akkor volt bevetve amikor én csináltam meg, esténként. Minden káosz volt, totális koszosság mindenhol. A szennyes csurdig. Szex abszolút semmi... Kommunikáció is a leg alapvetőbb dolgok, de az is flegma stílusban. Semmi törődés, semmi szeretet, és ezt nem is fogadta el ha én adtam volna. Jaj most ne mert most aludt el. Jaj most ne mert FÁJ A Fejem jaj most ne mert psssssszt felkelted, egesznap nyűgös volt.... Végre elaludt. Most ne menjünk sehova sok a szúnyog, most ez most az most amaz... Szóval igen. Betellik az a bizonyos pohár, hiába van a fiam akit mindennél jobban szeretek. De az ő születésével nem írtam alá semmilyen szerződést arról, hogy megfogok keseredni, szomorodni az anyjával.. :) aztán jött valaki akit a mai napig imádok. És tökéletes

2020. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!