Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rossz házasságból férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz házasságból férfiként menekülni 1 kicsi gyerek mellől?

Figyelt kérdés
Szörnyen érzem magam, hogy ezt ki kell írnom, de a feleségem tönkretesz. 3 évet laktunk együtt, 5 éve szeretem és amint rákerült az ujjára a gyűrű, megbolondult. Próbáltam megoldani, nem tudom. Tönkretesz. Provokál, zsarol, veszekszik, manipulál, otthon semmilyen házimunkát nem csinál (amit eleinte megosztottunk, de manapság mindent én csinálok) és folyton ruhákra költi a pénzt. Nem szeretem, idegileg kivagyok. A kisfiunkat imádom, ő köt még hozzá. Nem akarok hétvégi apuka lenni. Mit tegyek?
2020. febr. 9. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Hány éve írsz a párkapcsolatok rovatba? Milyen véleménnyel voltál azokról akik arról panaszkodtak hogy nincs nőjük?
2020. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem olyan rossz ám hétvégi apukának lenni.

Tudom hogy most ez elképzelhetetlen, pedig igaz.

Sokkal rosszabb ha egy idegroncs leszel, és azt látja a gyerek.

Egyébként lehet közös felügyeletet is kérni.

F37(2 gyerek)

2020. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Én egyedül azt nem értem, hogy ha ennyire elviselhetetlen a párod akkor mégis mi a jó francnak vállaltál vele gyereket? Annyira felelőtlenség, mit gondoltál?

Nyilván nincs más választásod mint válni. Nem tudom mennyi idős a kicsi, sajnos válásnál általában az anyát preferálják a gyerek elhelyezésénél. De ha mondjuk semmilyen házimunkát nem végez, mondjuk nincs jövedelme akkor ez akár meg is állhatja a helyét indokként és talán megkaphatod a kicsi felügyeleti jogát. Az biztos, hogy a viselkedése abszolút nincs jó hatással a gyerekre. Én mindenképpen válnék és megpróbálnám megszerezni a gyerek felügyeleti jogát.

2020. febr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem voltam elég egyértelmű. Rákerült a gyűrű az ujjára, utána 4 hónap múlva szült is. Házias volt, nagy volt a szerelem. Mintha most “engedte volna el magát” annak tudtában, hogy most már nem kell tennie a kapcsolatért. Támogattam, segítettem neki, egyszerűen egy hárpia lett, aki ordibál, lustálkodik, elhagyta magát. Én meg kitartó vagyok/voltam, tudta hogy alapból nem válnék egyből. Egyszerűen kivagyok idegileg, mikor a koszos lakásba érek haza, nekiállok takarítani, ő meg feláll és elmegy a műkörmöshöz. Már többször az asztalra csaptam, nem segít. Higgyétek el, hogy nem volt ilyen. A húga javasolta, hogy menjen pszichológushoz, de azon megsértődött és vele azóta nem beszélnek..
2020. febr. 9. 23:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélni próbáltad már a feleségeddel ezt a helyzetet? Ülj le vele komolyan, ne asztalt csapkodva, hanem normálisan. Mondd el, hogy rosszul érzed magad ebben a házasságban, és azt is mondd el, mit vársz el tôle.
2020. febr. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Eddig megjátszotta magát, hogy elvedd. Végig hazugságban éltél vele szerintem. Az az igazság, hogy tapasztaltabb öreg rókák mondig mondják, hogy sose nősülj, hát pont ezért. Manapság nem véletlenül megy tönkre a házasságok több, mint kétharmada. 29f
2020. febr. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én kedvesemnek is ette az életét ex-asszony, hosszú éveken keresztül. Ő volt otthon az utolsó kapca, bármit csinált, ledorongolva a gyerekek előtt is.

Eljött, megnyugodott, hízott rögtön 5 kilót, azóta van pénze is, nem megy el mindig "valamire" (gyerektartáson felül természetesen).

Hiányolja a gyerekeit természetesen, de azt mondta, nincs az az isten hogy oda visszamenjen és nem is érti így visszanézve, hogy tudott évekig így élni.

Szóval én azt mondom, menj...

2020. febr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz hétvégi apuka lenni, akkor kérj közös felügyeletet.

De ebben a posványban élni csak a gyerek miatt (akinek nyílván rossz ezt làtni) teljesen hülyeség. A gyereknek is jót fog tenni majd egy nyugodt, nem kizsigerelt apukát làtni.

Anyuka meg majd a következő pasira összeszedi magát és ugyanezt fogja csinálni az esküvő után.

2020. febr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Menjen el ő dolgozni, te meg legyél gyeden, akkor többet lehetnél a gyerekeddel, ő meg rászorulna dolgozni. :)

Egyébként nem lehet, hogy tényleg bekattant? Nem tudnátok havi 1-2 randit beiktatni, ami nem a gyerekről meg a házimunkáról szól?

2020. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!