Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik esti műszakban dolgoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik esti műszakban dolgoznak több a lehetőség a megcsalásra?

Figyelt kérdés
Pilóta, rendőr, orvos, taxis, nővérek, portás, benzinkutas stb.
2020. febr. 10. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogy a lehetoseg tobb e az jo kerdes. Mindenesetre ha mar van 1 viszony konnyebb ra idot szakitani.
2020. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a nappalos szabadnapom amikor a ferj/feleség dolgozik
2020. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Mármint annak, aki több műszakban dolgozik? Anyám borogass... Miért lenne több lehetőség?

Orvos vagyok, tudom, meglepő, de ügyeletben DOLGOZOK, örülök, ha alhatok 3 órát, nemhogy még szeretőt hívjak...

2020. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki akar talál rá időt és módot ,nem beosztás függő a dolog.


Meg munkaidőben a munkahelyemen vagyok hol lenne több lehetőség ?

2020. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Pár felmérés már kimutatta,hogy a pilóták és orvosok között a legtöbb a megcsalás. Nem hinném, hogy a műszakozás miatt. Inkább a kiküldetés, orvosi meg gyógyszerészeti konferenciák miatt. Ha elküldenek 3 hétre valahova egy szállodába, akkor valóban nagyobb az esélye a megcsalásnak. Nekem például pilóta férj sosem kéne, pont ez miatt. Na meg a légiutaskísérők állandóan rájuk nyomulnak,ha házas,ha nem. Nehéz lehet ellenállni, ha 5 jó csaj kopog felváltva a szállodai szobád ajtaján...
2020. febr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jah meg a sok stressz bizonyára... Nem tudom melyik kimutatást nézted az asleymadison-on ami a legnagyobb amerikai tarskereső volt direkt nem függetleneknek, a lista élén az informatikusok álltak torony magasan itt a teljes cikk: [link]
2020. febr. 10. 22:17
 7/13 A kérdező kommentje:

Figyeled és tényleg azt írják, hogy a sok sressz miatt, mert ugye köztudottan a szexnek szorongás oldó hatása van. :)

“A combination of long hours of potential stress mixed with a natural reaction to stress just might be the reason these women in the medical profession seek out an affair,” aha.

Hallottam, hogy betegekkel is összefekszenek ha nagy a szimpátia.

2020. febr. 10. 22:23
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha este van ha nem, munkában enni nincs időm nemhogy másra.
2020. febr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Te dolgoztál már valaha életedben? Munkahelyen dolgoznak az emberek.Mindegy milyen műszakban.
2020. febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem!
2020. febr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!