Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minek menjek férjhez, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek menjek férjhez, ha nem létezik monogámia?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallom, hogy ilyen nincs, meg hogy olyan nincs, hogy egy életen át csak egy embert szeretsz, meg hogy nem kívánsz senki mást, meg hogy végig hűséges vagy hozzá.


Ez elkeserit és nem is akarok így senkit mert én nem erre vágyom. Ez olyan mintha az egész egy hazugság lenne.

Keresztény vagyok és hiszek benne, hogyha egyszer Isten igazi boldog házasságot szán neked és segít megtalalni a párod, akkor annak a fajta örökkön örökké tartó szeretetnek is leteznie kell. De ez olyan mintha amit ígér az nem is létezne és atveres. Nekem viszont egy ilyen házasság nem lenne teljes és kielégítő. :(

Meg nem is látom értelmét belekezdeni.


2020. febr. 14. 16:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én hűséges vagyok 26f
2020. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%

Akkor tartsd meg magad Jezusnak, es irany a zarda:)

De amugy jol latod, az egesz egy hazugsag. De azt is tudni kell, hogy javareszt a nok vetnek veget a hazassagnak es nem a ferfiak.

2020. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Ne menj, én sem fogok.
2020. febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

"Isten igazi boldog házasságot szán neked és segít megtalalni a párod"


Ilyen alapon mindenkinek lenne párja. Senki nem segít neked megtalálni a párod.

2020. febr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem mindenkinek, ugyanis ez a mondat vallásos szemszögből azt jelenti, hogy aki hagyja, hogy Isten tevékenykedjen az életében, arra ez vár. Aki nem, arra értelem szerűen nem.


Kérdező, létezik hűség és monogámia, de nehéz megtalálni. Viszont vallásosként érdemes lenne hasonló beállítottságú társat találni, mert akkor talán valamivel nagyobb esély van arra, hogy ilyen emberre bukkansz.

2020. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
Én nem akarok házasodni. De nem ez miatt. Hanem mert nincs értelme. A házasságkötés drága. Ha valami gebasz van és még se jó az adott emberrel akkor még drágább. Házasság nélkül is szerethetek valakit akár egy életen keresztül. Hordhatok gyűrűt, egyűtt élhetek vele. Stb. A házasság már csak egy drága hagyomány aminek semmi értelme. Max az állami támogatások. De annyit úgy se hoz vissza amennyit rávernek az esküvőre.
2020. febr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Létezik és nagyon jó érzés biztosnak lenni a párodban, szeretni és szeretve lenni, úgyhogy ne hagyd ki. 😊
2020. febr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Ajaj. Egy hitgyülis. Mindenki fusson amerre lát!
2020. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem hitgyulis :)
2020. febr. 14. 19:12
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Monogàmia létezik. Tudni kell pàrt vàlasztani hozzà.
2020. febr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!