Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire jellemző a házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a házasságotokra az amit lehet látni sokaknak a face főképen, hogy boldogan összebújva van a párjával, ez csak a látszat vagy ekkora mindenhol a boldogság?

Figyelt kérdés
2020. febr. 16. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Mi nem közösségi médiázunk, viszont valóban jól vagyunk.
2020. febr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Akiknél ezt látni facebookon ott pont, hogy nincsenek meg jól. Aki szükségét érzi, hogy napi szinten rakosgassa ki a "jajj de szeretjük egymást" képeket ott általában nagyon labilis a dolog és vagy a külső visszajelzés kell nekik vagy éppen jól megalapozott féltékenység van és azért kell mutogatni mondjuk a szeretőnek, hogy jajj ők jól megvannak.

Mi 10 év után is nagyon jól megvagyunk. Ez többek között abból is látszik, hogy nincs napi szintű "életem egyetlen szerelme jajj de lávcsi van" kép kirakosgatás. Ha rakunk is ki közös képet az nem amiatt van mert éppen ketten vagyunk rajta hanem mert kirándultunk valamerre, szép helyen voltunk stb. Az én ismerőseim közül akik szükségét érzik a folyamatos mutogatásnak ott mindenhol nagyon instabil a kapcsolat.

2020. febr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi teljesen ilyenek vagyunk és ilyen a házasságunk, boldogok vagyunk. (10 éve együtt). De nem érezzük szükségét, hogy ezt egy közösségi oldalon mutogassuk. Akinek rendben vannak otthon a dolgai, az nem áll neki kirakatba tenni a magánéletét. Be vagyunk jelölve egymásnak házastársakként mert nem szégyelljük és nem titok, hogy mi egy pár vagyunk de ennyi.

Nem szórjuk tele állandóan a face-t szívecskékkel, meg heti 10 közös így szeretlek úgy szeretlek fotóval.

Van ilyen ismerősöm amúgy, aki ezt csinálja, nem is egy. A legtöbbnek fél évente újabb és újabb életeszerelme van.

2020. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem is van kint pár kép párommal, nagyon jól megvagyunk. Néha néha rakunk ki képet. De nem vagyok amúgy sem ilyen oosztolgatós.

Akiket ismerek és mindig raknak ki képet meg jaj így úgy szeretem, azokról tudom, hogy nem valami boldogok.

N27

2020. febr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Barnabas333 ***** válasza:
De jó, hogy itt mindenkinek szuper a házassága akkor miért is vagytok itt az oldalon kedves válaszolók? Miért nem a pártok ölelitek? 42f Nekem nem az már, de nincs is összebújós kép facen...
2020. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5. Attól, hogy valaki boldog hàzassàgban/ kapcsolatban él, még nem kell a màsik nyakàn csüngeni àllandóan, tudod, személyes tér, énidő, ilyenek. Csak a bizonytalan, féltékeny emberek tapadnak folyton a pàrjukra, hogy levegőt se kapjon...
2020. febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is nagyon NAGYON ritkán töltünk fel képet magunkról, talán évi 1x 2x, jól megvagyunk, nem szeretjük az életünk kiteregetni.
2020. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán használjuk a facebookot. Másunk meg nincs is. Évente egy-két frissítés, néha végig görgetjük. A profilképeinken csak mi vagyunk. Szóval ha ezt nézzük, eléggé silány életünk lehet a külvilág szerint. :D

Viszont köszönjük nagyon jól megvagyunk. :) Vannak vitáink, mosolyszüneteink (ugyan kinek nincsenek!?), de többnyire boldogságban élünk együtt a házasságunkban. :)

2020. febr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Baromság némelyik válasz. Én pl. azóta használok közös képet facebookon mióta megismertem a férjem , mert azóta vagyok boldok. Előtte soha.
2020. márc. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!