Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért vannak legtöbben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak legtöbben az esküvő ellen?

Figyelt kérdés

Én nem értem, néhány nő, és férfi szájából is hallottam, aztán egy csomót olvastam is erről, hogy hallani sem akarnak a házasságról.

Oké, hogy csak egy papír, ami nem tart össze stb.

De akkor is...


Nekem minden vágyam, hogy férjhez mehessek. Ha lehetne már holnap.. 😃 Csak sajnos az én párom sem rajong ezért a dologért.

De egyszer el jön talán az ideje, mert nekem ez tényleg fontos. Nem vágyom nagyon nagy felhajtásra, sőt.. Minél szolidabban szeretném.

Nektek mi a véleményetek? Pl. Házasság nélkül, gyereket sem tudom elképzelni. Pedig nem nőttem fel ilyenben mert anyukámék sem voltak házastársak, most meg már együtt sincsenek.

Csak valamiért én ezt érzem...

25/N


2020. febr. 16. 21:39
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
13%

Minek neked az?


Amugy ferfikent minek hazasodna az ember?

50% nem nyer vele semmit.

50% hogy valas, es bukja a fel vagyont, meg erzelmi trauma, meg 2hetente apuka. Nagy buli...kossz, nem

2020. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
43%
"mert nekem ez tényleg fontos" - másnak pedig pont nem.
2020. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudom, hogy mennyire beszéled jól az angolt, de rengeteget lehet olvasni a különböző nyugati kultúrákból, amit pár év eltolódással mi is másolunk.


Rengeteg a megcsalás, és a válás után pl az USA-ban főleg a férfiakat irtózatosan megkopasztják. A mai világban sok ember pár kisebb nézeteltérés alapján is képes válni. Egyszóval nem éri meg a kockázatot.

De ajánlom az amerikai oldalak böngészését ezügyben, mert mi is rohamosan afelé megyünk.

29f

2020. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Na ez az, mindjárt a válás...

Miért kéne elválni? 😃 Mindent megkell tudni beszélni, és mindig szeretettel és megértéssel fordulni a másikhoz, és nincs válás... Tényleg csak én vagyok ilyen régimódi 🤣🤣🤣

2020. febr. 16. 21:47
 5/40 anonim ***** válasza:
31%
Nem vagy régimódi, csak naiv, még fiatal vagy :)
2020. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
39%
Mert tök fölösleges azért a papírért egy csomó pénzt kiadni az esküvőn.Papír nélkül is szeretheted a párod.Ha meg vége lenne a kapcsolatnak,egyszerűbb elválni.
2020. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, most kaptam egy privát üzenetet amiben írja valaki hogy se gyerek, se házasság, sőt még barátnő sem kell neki.

Emberek.... Mi történik a világban. 😃

2020. febr. 16. 21:53
 8/40 anonim ***** válasza:
50%

"50% hogy valas, es bukja a fel vagyont, meg erzelmi trauma, meg 2hetente apuka. Nagy buli...kossz, nem"


Ezt úgy írod, mintha valami rajtad kívülálló, felsőbb erő döntene úgy, hogy minden második házasságnak tönkre kell mennie (ráadásul olyan válással, amely során a felek egymást mocskolva próbálnak minél jobban keresztbe tenni a másiknak, anyagilag és érzelmileg is) és a feleknek egyáltalán nincs beleszólásuk vagy befolyásuk erre.


Egyébként én is csak egy papírnak és felesleges rongyrázásnak/pénzkidobásnak tartom a házasságot.

2020. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
55%

Én azért vagyok ellene, mert számomra az ígéret/eskü, az valóban életre szóló dolog. Kicsit hülyén tudom csak megfogalmazni, de hátha érthető. Megígérem valakinek, hogy soha el nem hagyom. Nem tudom megígérni, mert nem tudom, hogy valaha el fogom-e hagyni, nem tudom mit hoz az élet. Vele tervezek, nem akarom elhagyni, vele akarom leélni az életem, DE nem tudhatom, hogy mit hoz az élet. Nem tudok megígérni, hogy megteszek/nem teszek meg valamit, mikor nem tudom mik lesznek a körülmények. Lehet megcsal, lehet helyrehozhatatlanul megromlik a kapcsolatunk, bármi. Én úgy szeretek valamit megígérni, hogy ha tudom, hogy ezer szazalékig tudom tartani magam a szavamhoz. Tudom hülyeség, de ez meg ez én hülyeségem :)

Egyébként az is közre játszik, hogy nagy arányban látom megromlani a kapcsolatokat nem sokkal a házasság után.

2020. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Régen minden más volt. Szó sem esett válásról meg vagyon elosztásról.

Én egy törvényes férjre és családra vágyom. Sajnálom hogy ebben a korban élek.. Szégyen gyalázat amit művelnek az emberek manapság. Csak a CSOK - ért házasodnak és szülnek. Szerintem őszinte szerelemből nem is köttetik már házasság.

Egy év múlva VÁLÁS...

2020. febr. 16. 22:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!