Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is átélte már ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is átélte már ezt a házassága során, vagy csak én nyúltam ennyire mellé?

Figyelt kérdés

6 évnyi ismeretség, elsőre nagyon kedves sármos férfi. Egy az ízlésünk gondolkodás életszemlélet. Családdal is jól kijövünk. 3 év után együtt élünk, megbeszéljük közösen hogy gyereket vállalunk. Vágyunk rá meg korban is ott vagyunk.

Korábban alaposan megbeszéltük, mit hogy szeretnénk a jövőben és ehhez tartjuk magunkat. Én örülök minden álomszerű. Össze hazasodunk. Teherbe esek, megszülöm. És ekkor jön a feketeleves... majd az én kedves férjem és családja megmutatja milyenek valójában. 180 fokos fordulat és mint akire rá sem ismersz. Nem áll melléd, mindig a szüleit védi, téged bírálnak, kritizálnak, ritkán véd meg, jellemzően ő is követel dolgokat.(amit korábban a gyerek előtt megtettél mert ráértél) értem itt pl masszir, meglepi vacsi, reggeli, szexi beöltötős ruci szex, naponta 2-3x szex. Nem vesz részt azokban amikben korábban azt mondta fog. Inkabb nyomkodja a telefonját. Nem hagyj kiutat csak hogy te engedj mindenben. Hazudik, mert rengeteg mindent másképp tesz mint ahogy korábban beszéltetek róla.

Ennek ellenére szeret,mikor nem álltok harcban, tud gyengéd lenni, és szerelmes, de ő valójában "ilyen" ember ez az igazi énje, akit te igazából az első 3 évben azért nem tudtál megismerni mert direkt nem mutatta meg ezt az oldalt. Hogy mennyire konfliktuskerülő, önző, és mennyire egyedül vagy a gondokkal mert rá igazán sosem számíthatsz.

Ilyenkor mi tévő legyen az ember?

Elválunk, vagy megoldjuk? ha igen hogyan nyissam fel a szemét, hogy tönkre megy a házasságunk ?

Köszönöm szépen a segítséget!


2020. febr. 16. 23:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%

A teljes képhez minden részletet tudnunk kellene. De így csak egy egyoldalú választ lehet adni ami a kérdés alapján az, hogy az illető egy bunkó és addig csak megjátszotta magát.


Persze a teljes képhez objektív bemutatást kellene látnunk, ami az itteni keretek között nem lehetséges (magadról alig írtál valamit). Ez azért gond, mert sokszor van az, hogy a másik hibáit órákig tudjuk sorolni, de velünk persze "semmi gond nincs" - holott de, csak ugye azt észrevenni piszok nehéz és sérti az önbecslésünket.

2020. febr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

Annyit tudok mondani, hogy naív voltál. Nekem 2 sorodból teljesen egyértelmű lett volna, hogy semmit nem fog segíteni. Aki meglepi vacsit vár el meg reggelit az szerinted fog bármit is segíteni? Aki mellett rád marad a háztartás nagy része az fog a gyerekkel bármit is csinálni?

És egyébként pont emiatt szoktam azt mondani, hogy 4-5 év együtt élés mire megismered a másikat és addig nem kell gyereket vállalni csak mert "benne vagyunk a korban". Bár szerintem te eddig is láttad a rengeteg vörös zászlót csak nem akartad őket tudomásul venni. Én az ilyet nem próbálnám megoldani. Az ilyen ember nem fog változni. Neked kellett volna levenni a rózsaszín szemüveget és meglátni azokat a kizáró dolgokat amik bármilyen kívülállónak 2 sorodból egyértelműek.

2020. febr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Én egy határozott mosolygós nő voltam a megismerkedésünk idején ő igy jellemzett. Mindig is alkalmazkodó voktam igy gyorsan be is illeszkedtem az életébe.

Talán az en első hibám hogy szetezek tervezni igy persze beszélgettünk a jövőről ki hogy látja szeretné. Persze engem nsgy örömömmel töltött el hogy ő is szeretne 30eves kora előtt gyereket, házasságot. Nem 35 körül mint a legtöbb férfi ismerősöm.hittem es biztam benne, követtem őt támogattam, és akkor még ő is engem. Épp új munkahelyen kezdtem bátorított pezsgett az életünk volt benne élet erő. De ahogy kezdett egyre valóságosabbá válni a jövő. Jött a pici, és mar azt vettem észre hovy rengetegen vagyunk a kapcsolatban. Mindenki jött mindennel ki hogy csinálná a helyünkben, persze a nem-et nem fogadták el, így ketdett az én "kedves" jelzőm" át menni már unszimpatikussá talán a férjem számára is.

Megtört minden mert ő másmilyen volt mint amit mondott. Minden rám szakadt mégis elégedetlen volt ha kimaradt a szex, ha vmi nem úgy történt ahogy korábban.

De igazából az bántott hogy ha engem bármikor vki bírált hogy miért igy nevelem a gyereket, miért így főzök, vagy miért van igy ez v az nem védett meg. Nyelni kellett. Innennindukt minden. Mára közöny van, sírás harag, és kétségbe esés hogy elrontottam az életem. És az a legrosszabb azt sem tudom jogy hozhatnám rendbe, mikor ő nem látja a hibákat.

2020. febr. 16. 23:46
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

A férjed semmiben nem változott, csak a gyerek mellett nem érsz rá, mint eddig a kedvére tenni.

Annyit tudsz tenni, hogy beszélsz róla, nem egy veszekedés közben, hanem amikor nyugodtak vagytok. Ettől még lehet, hogy semmi sem fog változni, de akkor legalább megtettél mindent, hogy megmentsd a kapcsolatotokat, amit úgy látszik, hogy ő nem akar javítani.

2020. febr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
Biztos, hogy a házasság és a gyermekvállalás előtt nem ilyen volt? A gyerekkel hogy bánik? Szereti? Vagy lehet, hogy rájött, hogy mégsem akar gyereket. Esetleg nem lehet, hogy van valakije? Ülj le vele beszélgetni, ha nem változik, válás.
2020. febr. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
8%
Most megint jöjjek az usával és a házasodás rizikóival? Most nincs kedvem.
2020. febr. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Körülbelül vagy is inkább van egy ilyen ismerősöm aki pont ugyan ebben a helyzetben van ugyan úgy nő, nagyon sajnálom őt, szerintem először mindenképpen meg kéne próbálni oldani,ha nem jön be akkor fel kéne valahogy nyitni a szemét, utolsó lépés amit csak akkor ajánlok ha már tényleg nem törekszik és nem tudod magadat jól érezni ez pedig a válás.
2020. febr. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodt körülmények közt, őszinte beszélgetésre lenne szükség, amikor nem a telefonját nyomkodja. Párterápia jó lenne, szakemberrel. Nem tudom: az ilyen ember érzi -e hogy baj van, vagy amíg "igényei ki vannak elégítve" addig minden nagyon jó.
2020. febr. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%

Hazaer fogd a gywreket es egy listat h mire hazaersz a gyerek rendbe legyen a listan a dolgok meglegyenek csinalva

Semmi extra csak az amit te is szoktal

Majd menj el otthonrol pl fodraszhoz manikur, ha nincs rendben minden mire hazaersz akkor latvanyosan sertodjeg es viselkedj ugy ahogy o szokott.


Majd este vard el h szexeljen veled ahogy neked jo. Pl o keveset kapjon neked adjon minden jot, masszazs az elejen finom kenyeztezes orgazmusig majd fordulj be es aludj


Ezt jatszd el heti 3x 1 honapig

Le fog esni neki

2020. febr. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a rossz hírem van, hogy ő már döntött. Mégpedig, hogy a családja fontosabb, mint te, ezért nem áll melléd. Ez nem fog megváltozni. Ebbőll elutóbb válás lesz.
2020. febr. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!