Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Problémás várandósság miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémás várandósság miatt nincs szex a kapcsolatban. Azon kaptam magam hogy más nőket nézek meg?

Figyelt kérdés

A feleségem elég hisztis. Mindenféle részben kitalàlt problémája lett sajnos. Megértem, elfogadom. Pl a méretem miatt elmegy a baba ha szexelünk. Ezt az orvos is részben megerősítette, hogy előfordulhat intenzívebb együttlét esetén. Vagy az hogy rosszul van minden nap. Minden reggel hány, néha máskor is. Mentálisan is gondjai vannak, nagyon aggódik.

Megbeszéltük és elfogadtam, hogy 1 évig nem lesz szex. Várandósság plusz 3-4 hónap. Ő így érzi biztonságban magát. Megértem.

A gond az, hogy sajnos életemben először (10 éve vagyunk együtt) tudat alatt elkezdtem megnézni más nőket is. Többször azon kaptam magam hogy egy perverz kukkolóhoz hasonlóan a kolleganő fenekét néztem. Vagy az utcán is végigmértem csinos nőket. Elötte ilyet nem csináltam sose. A szexre vezetem vissza a dolgot.

Hogyan lendüljünk túl ezen? Sajnos volt egy vicces beszélgetésünk ami során viccelődve elhangzott, hogy ‘próbáljam ki milyen egy prostituált’. A végére kb komoly lett a felvetés, azzal zárult, hogy ‘mindent el kell kezdeni egyszer’. Nem tudom hogy mondhatott ilyet. Csak rá akartam vezetni hogy máshogy is lehet jó nekünk. De ez lett a vége. Sajnos egy barátoméknál pont ez a helyzet áll fenn, meg sokakról tudok, itt is olvastam majdnem ugyanezt. Létezik erre ész érves megoldás?


2020. febr. 18. 07:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Nem valo nektek gyerek
2020. febr. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
64%

Milyen idős a terhessége? Az első trimeszterben én is folyton hánytam és émelyegtem, azért ez szerintem érthető, hogy miért nincs jó hatással a libidóra. A 16. héttől viszont már elmúltak a rosszullétek, és onnantól kezdve a libidóm is kezdett visszatérni, a hangulatingadozások is csökkenni. Onnantól kezdve meg, hogy először elkezdtem érezni, ahogy rugdos a pici, nagyjából a folyamatos eufória állapotában voltam, szóval lehet, hogy nektek is csak türelmesnek kell lennetek.

Amit az orvosotok mondott, az csak részben hülyeség. Ha nyitott a méhszáj és/vagy bármi más okból veszélyeztetett terhes, akkor szoktak csak óva inteni a szexuális együttlétektől, de ha egyébként minden rendben van, egészséges a baba is és erős a terhesség is, akkor nyugodtan lehet szeretkezni, teljesen függetlenül a partner méretétől (a férjemnek 22 centi, és egészségesen időre született meg a kislányunk, pedig azért az első trimesztert leszámítva nem fogtuk vissza magunkat).


Lehet, hogy csak türelemre van szükség. Olyat megbeszélni, hogy most egy évig nincs szex, hülyeség, az is lehet, hogy ő is majd olyan kismama lesz, akinek megtízszereződik a libidója a terhessége alatt, aztán meg majd szenvedni fog, mert fél? Ha nincs erős orvosi indok, akkor nem tilos az együttlét. Max kicsit óvatosabbak vagytok, de ennyi, ezt kb bárki megmondja, aki volt már terhes.

2020. febr. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
53%

Kicsit mintha bolhából csinálnál elefántot. Megnézegeted a nőket, na és aztán? Van olyan férfi, aki rendszeres szexuális élet mellett is bámulja a csajokat.

A lényeg az, hogy ez legyen a maximum. Néha megnézed, esetleg beindul a fantáziád, de ettől még nem kell rögtön megcsalni a terhes feleséged. (Értem, hogy ő is pedzegette a témát, de minden terhes nő mond fura dolgokat.)

2020. febr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
41%
Miért bsztál bele kölköt ha ekkora egy féreg vagy? :D Maradj el a pcsádon, te sem lennél lelkes ha egy görögdinnye lenne a hasadban és mellé egy részvétlen primitív suttyó csinált volna fel...
2020. febr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
Legyetek kreatívak. A "szokásoson" kívül azért létezik még pár módszer arra, hogy együtt legyetek. Így mindenki jól jár és nem kell félrekamatyolni.
2020. febr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%

Nem mindegy hogy pl veszélyeztetett terhes-e vagy valami egyéb probléma van ami miatt nem lehet szexelni, de egy egészséges normális terhességnél ahol minden rendben van ott lehet szexelni.

Igen sokaknak az első időszak a legnehezebb de utána valtozhatnakba dolgok. A hormonok hatással vannak rá, simán lehet hogy aztan majd beindul.

Plusz orális szexszel mi a helyzet? Azt se csináljátok, ha nem miért nem?

Plusz tenyleg azon még ne aggósj hogy megnézel más nőket, a pasik 90%-a nézegeti a nőket. Ez nem jelenti azt hogy csald meg, de ettől még nem leszel rossz ember.

2020. febr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
Pár éven belül el fogtok válni, ezt most megmondom.
2020. febr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
44%

Hát te teljesen hülye vagy kérdező és a kedvesed sincs a csúcson.

Megbeszélitek, hogy egy évig nincs szex? Mi a franc ez? A kapcsolat egyik pillére a jó, tartalmas együtt lét, ezt mondvacsinált okokkal elvetni nagy butaság.

A babát nem veszélyezteti a szex, kérdezzetek meg más orvost vagy pontosítson az első.

A rosszullét sajnálatos, de nem folyamatos. Meg kell találja azt az időszakot amikor tud szexelni.

3-4 hónap várandóság után megint teljesen hülyeség. 6 hét alatt a legtöbb nő teljesen rendbe jön és addig is lehet szexuálisan együtt lenni.


Értessed meg a pároddal, hogy ez nem fog menni. Kell a szex vagy bajok lesznek.


Amiben te hibázol viszont az, hogy most másként kezeled, mint egyébként. A nőknek várandósság alatt KIEJEZETTEN szükségük van rá, hogy nőként tekintsenek rájuk. Érezzék, hogy nem csak anya, hanem vonzó nő is, akivel akarsz együtt lenni. Naponta töbször öleljed, pusziljad, simogassad, egyszóval, szeressed.

2020. febr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem lehet d.gni, akkor egy évig semmilyen szex nincs és kész...? Te jó ég, más nem jut eszetekbe, csak bedugni? Legyetek már kreatívak. Ha nem akar mást sem, akkor egyszerűen csak nem akar szeretkezni veled és megkönnyebbült, hogy van egy jó indoka erre.

Amúgy émelyegve, sajgó mellekkel az ember tényleg nem olyan akciókész, mint egyébként, ezt meg kell értened. Na de hogy egyáltalán semmi? Szerintem ez azt jelenti, hogy nem kíván téged és örül, hogy nem kell veled szeretkezni, sajnálom.

2020. febr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
67%
Hát elég furák vagytok.De én nem értem..szültem én is,nagyon sokat hanytam is,de nem egész nap.A férjemnek is nagy bréje van de mi végig szexeltuk a terhességet.Jobban kívántam mint előtte.Meg ha nem veszélyeztett terhes a parod akkor lehet szexelni.Nem àllat módon de lehet.Nem gondol arra hogy neked lennének igényeid?Semmi kézzel vagy szájjal..?Sajnos azt kell mondjam ti most rontjátok el a hazassagotokat.Ezzel a nem szexelos dologgal.Te már prostikon gondolkozol közben hol van még az 1 év vége.Meg kérdezem szerinted ha elmész 1 x k.rv.zni,utána jobb lesz,már nem kivanod a szexet??Hát annál jobban fogod és na mégegyszer csak utoljára és még..stb..elfogsz járogatni.A párod meg annál jobban nemfogja engedni,minel több ideig nincs semmi.Mikor megszületik a gyerkoc elmondom megannyira tiltakozni fog,fáradt lesz meg jaj a gyerek..stb.
2020. febr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!