Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meg fogja érteni valaha is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogja érteni valaha is, hogy mi a probléma?

Figyelt kérdés
Rengeteg stressz ér minden nap. A munkám extrém stresszes, a gyerekkel probléma van, a férjemmel sem klappol semmi. Szombaton rosszul lettem, vasárnap folytatódott, egekben volt a vérnyomásom. A mosogatást félbe hagytam, mert orvoshoz kellett menni, sürgősségire kerültem, mert nem tudták lehúzni a vérnyomásom. A doki is elmondta, a stressztől vagyok ilyen állapotban. Ma már nem tudtam tovább nézni a mosatlan edényt, úgyhogy elmosogattam. Erre a reakció az volt, hogy tudsz te, ha akarsz. És ő nem mosogatott el, mert neki nincs ihlete hozzá. És amiatt olyan magas a vérnyomásom, mert kávét iszok.
2020. febr. 18. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te meg fogod érteni valaha, hogy TE vagy az egyetlen, aki ezen változtatni képes? Az nem érdekes, hogy ő mit ért meg. Az a fontos, hogy TE megértsd, hogy a döntéseid vezettek ide, és azok is vezetnek el innen. Ha nem változtatsz, az is döntés: előbb meghalsz. Ha változtatsz, elválsz, munkát váltasz, gyerek mellé segítséget keresel, stb. az is döntés.
2020. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem, nem fogja, mert tojik rád. Sőt, semmibe nem néz, hogyha képtelen volt elmosogatni úgy, hogy sürgősségin voltál (akkor is alap lenne megcsinálnia, hogyha semmi bajod nem lenne!!!).

Munkát váltasz és elhagyod a férjedet, vagy idegösszeomlást kapsz. Ez a két út van.

2020. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Teljesen szolgalelkű, elnyomott nő vagy. A párodat hozzászoktattad, hogy még a seggét is kitörlöd és most csodálkozol, hogy nem tud mit kezdeni az új helyzettel.

Nem fogja megérteni, neki az a normális, hogy te mindent megcsinálsz amíg ő sörözik a tv előtt.

Majd ha koszos tányéron kapja az ebédet, vagy éppen nem is főzől már rá, na majd akkor talán átgondolja a helyzetet.

2020. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne ragaszkodj olyan helyzethez, ami nem jó neked és olyan társhoz, aki nem jó hozzád. Mondanám, hogy egy őszinte beszélgetést még megér a dolog, de ez a reakciója számomra mindent elmond az ő hozzáállásáról. Elhiszem, hogy borzasztó nehéz lehet kilépni, de ha benne maradsz, felőröl.
2020. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is felment a vernyomasom ahogy ezt olvastam.
2020. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Ülj le velük és beszélgess el arról, hogy nem csak neked van ott feladatod, hanem nekik is, és senki sem lesz fiatalabb, csak idősebb, így nem feltétlen bírsz már te sem mindig sokat, így illő lenne segíteniük.
2020. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Egy beszélgetés tényleg jót tenne nektek.
2020. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Többször beszélgettünk, a fiam be is állt segíteni. A férjem azt mondta, ő dolgozik, amúgy is akkor minek nősült meg, ha neki kell a házi munkát elvégezni. Arra nem képes, hogy a két hete kimosott és kivasalt ruháit betegye a szekrénybe. Mindig vita volt, hogy én elpakolom a ruháit és ő semmit nem talál meg. Mondtam neki, itt a lehetőség és rakja el. Inkább ledobta a földre és az azóta ott van. Azon jár keresztül reggel, este, arra lép, amikor a redőnyt fel kell húzni.

A mosogatásra annyit mondott, hogy neki nem volt j kedve inkább nézte a tvt.

Ja még azt is hozzá fűzte, hogy minek sajnálna, én direkt csináltam, hogy felmenjen a vérnyomásom, mert én így érzem jól magam, hogy sajnálnak. Még a munkatársaimba is több érzés szorult irányomba, mint a saját férjembe. És tegnap már megint a szexszel jött, hogy igazán lehetne valami desszert ebéd után. Utána meg, hogy ez csak vicc volt, és milyen fafej vagyok, még a viccet sem értem.

2020. febr. 19. 08:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Gondolom, nincs hová menned és nem tudnád megoldani az életeteket egyedül, ezért nem lépsz. Sokan vagyunk ilyen helyzetben.

Ő soha nem fogja, mert nem is akarja megérteni, mi a probléma. Ilyen ember, ilyen felfogással, vélhetően otthonról hozza, illetve abból az időszakból, amikor gyerek volt. Ezt nem fogod tudni kiirtani belőle, ez a típus nem változik.

Annyit tudsz tenni, hogy visszaveszel, és csak a legszükségesebb minimumot csinálod meg. Azon felül ne "szúrja a szemed" semmi. Neked + a gyereknek legyen megoldott az étkezés, ruha (de az sem vasalva), takarítás ritkábban és csak nagyjából. Nem kell egy ilyen fsz mellett pl. rendszeresen ablakot sikálni. Porfogó jellegű, haszontalan dolgokat kihajigálni vagy hagyni, hadd porosodjanak. Ha kertes házban éltek, kinn a kisujjadat sem mozdítani. A padlónak sem lesz semmi baja, ha ritkábban van porszívózva és felmosva... Egyszerűsíts, ahol csak tudsz, hanyagold, amit csak lehet.

2020. febr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen, nem tudok hova menni sajnos. Amit tudok, hanyagolom, csak mellette megkapom, hogy hogy lehet ilyen retkes a lakás. Hogy nő létemre hogyan tudom ezt elnézni. Ezért nem hív meg senkit hozzánk, mert kupleráj van. Pedig nincs senki, aki jönne, mert a hosszú évek alatt mindenkit elmart maga mellől és mellőle. És persze én vagyok a hibás, mert kiállhatatlan a természetem

Bezzeg vele mindenki barátkozik. Felvilágosítottam, hogy érdekből, mert addig keresik, míg hasznuk van belőle. De ő az okos, aki mindent jobban tud, aki mindenhez ért.

2020. febr. 19. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!