Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Neked milyen gyakran vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked milyen gyakran vannak fellángolásaid vagy olyan, hogy meg tetszik valaki és fantáziálsz róla, milyen lenne vele együtt lenni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 5. 15:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Nem volt még ilyen. 16 éve vagyok a férjemmel.
2020. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%

Mostani párom mellett, aki nyáron a férjem lesz 😊 ilyen nincs!

Mert ha szereted a párodat akkor eszedbe sem jut más.

Az előző kapcsolatomban igen elő fordult de vége is lett :)

2020. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%
Naponta.
2020. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Én ugyan épp egyedülálló vagyok, elváltam. Nekem voltak fantáziáim...ha megtetszett valaki külsőre, akkor eljátszottam a gondolattal, hogy milyen lehetne vele az ágyban. Nem túl gyakran esett meg ilyen.
2020. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Nem mondom, hogy nem volt még ilyen, sem szent nem vagyok sem vak, de csak futó fantáziáról beszélhetünk esetemben, ilyen 5 percig tartó kósza gondolatokról, amik kb addig tartanak, amíg látom az illetőt. Ismerőssel még sosem volt, szóval tartós fantáziáim nem voltak. Fellángolásom még annyira sem.

Egyáltalán nem gyakori az ilyesmi. 7 éve vagyunk együtt, szerintem max ha 2x fordult elő.

2020. márc. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%
Ha látok egy szép nőt, akkor rögtön. Egyedülálló vagyok amúgy.
2020. márc. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%
Folyamatosan. Nem is kell konkrét személy, elég egy ideál a képzeletembe. :)
2020. márc. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
Férjnél vagyok, de fantáziáltam már a főnökömről, az exemről, ügyfélről is...
2020. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom számszerűsíteni, mert nem gyakori. Viszont nem leszek álszent, előfordul, de olyankor maximum párszor elfantáziálgatok róla, aztán szépen el is hessegetem a gondolataimból. Pár nappal később már nem is emlékszem rá.
2020. márc. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
Nekem sem volt ilyen a 10 év alatt. Egy jó pasit nyilván megnéz az ember de olyanra nem emlékszem, hogy valaki ennél jobban megfogott volna. Igazából nem tudok olyan férfit elképzelni aki a páromnál jobban megfogna. Ha fellángolásaim lennének már rég nem lennék együtt a párommal mert ez azt jelentené, hogy valami nagyon ki van hülve.
2020. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!