Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők! Mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit szólnátok hozzá, ha kiderülne, hogy a férjetek azért váltott munkahelyet, mert tudta, hogy ha ott marad a volt helyén, akkor bajok lesznek egy kollegina miatt?

Figyelt kérdés

Szal elkezdett egy másik nő iránt érezni valamit, akinek ez imponált és vevő is lett volna mindenre.

A férjetek inkább lelépett, de nektek nem árult el semmit.


2020. márc. 5. 18:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
99%
sztem korrektul csinalta a fazon
2020. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%
Kidobnám, mint macskát sz.arni.
2020. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Az zavarna, hogy ebből nekem nem árult el semmit, azt viszont határozottan értékelném, hogy magától felismerte a problémát és tett ellene, mielőtt még túl késő lett volna. Remélném, hogy a jövőben is megmarad ilyen gerinces, illetve hogy máskor azért beavat az érzelmi világába, és esetleg elmondaná, ha valami gond van, valami hiányzik neki, hogy segítsen nekem is megakadályozni az ilyesmi előfordulását.
2020. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Korrektnek gondolnám a hozzáállását. Ugyanakkor rosszul esne, hogy nem avatott be a dolgokba.
2020. márc. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem akart megbántani, gondolom ezért nem mondta el. Viszont teljesen korrekt módon járt el, hogy még véletlenül se essen kísértésbe.

Mondom az ellentétét, ami velem esett meg. A férjem teljesen belezúgott egy ügyfelébe. Szerintem a hölgynek is tetszett, legalábbis a hiúságát legyezgette a dolog. Otthon elmondta, viszont esze ágában sem volt átadni másnak az ügyfelet, továbbra is munkakapcsolatban vannak. Flörtölnek, de több nem volt köztük (még). Kértem, hogy ne találkozzon vele, amíg le nem cseng a dolog. Még ő érezte sértve magát, hogy nem bízom benne.

Melyiket választanád?

Becsüld meg a férjedet, legyetek többet együtt és ne neheztelj rá.

2020. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Okosan csinálta.

Nyilván neked azért nem mondja ezt el olyan egyszerűen.

2020. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%
Velem inkább szakítson, ha nem bír magával.
2020. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%

Nem hinnem el.

Ekkora volumenü dologhoz hogy felmondas ez kevés.


Volt ott nagyon is több es égett alatta a talaj erösen. Az is lehet zsaroltàk. Pl lebuktak es fel lett ajanlva nyomatekosan hogy magadtol mész el vagy kitàlalnak.

2020. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ilyen férfi a világon, gondolom a kérdés költői :D
2020. márc. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
Nekem sem kerek ez az egész. Ha meg olyan szinten mély érzelmei voltak iránta, hogy inkább felmondott azért az gáz. Most még nem, majd x év múlva megbánja, hogy kimaradt a csaj. Sajnos tapasztalat...
2020. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!